SE K510i jako modem

Witam!

Ponieważ wyjeżdżam, chciałbym mieć dostęp do mobilnego internetu. Kupiłem starter Tak-Taka i włożyłem go do K510i. Problemy pojawiły się dopiero, gdy chciałem podłączyć telefon do mojego Samsunga N130. Windows XP wyświetla mi, że nie ma sterowników, próba pobierania ich kończy się niepowodzeniem. Zainstalowałem Sony Ericsson PC Suite - nie widzi telefonu. Robię wszystko zgodnie z instrukcją wyświetlaną przez program.

Ma ktoś pomysł, co może być problemem? Ma ktoś może sterowniki do tego telefonu? (Próbowałem z różnymi z neta, żadne nie zadziałały.)

Dodane 10.07.2010 (So) 21:18

Już częściowo rozwiązane. Po paru godzinach kopania znalazłem inne sterowniki. Fon jest wykrywany przez Windowsa, ale PC Suite nadal go nie widzi :frowning:

Kiedyś też tak się bawiłem ze sterownikami. Ściągaj wszystkie sterowniki jakie się da ze strony producenta telefonu. Do samsunga ściągnij sterowniki na usb, może coś pomoże.

Spróbuj też je zainstalować ręcznie poprzez menadżer urządzeń - wybierz sterownik i może załapie - czasami pomaga.

EDIT:

Sterowniki USB flash: http://uploaded.to/?id=bizu58

Napisz czy pomogło, jak nie to będziemy szukać dalej.

To tylko trzeba program taki i działa tylko nie pamiętam jaki na kompie go się instaluje a on później instakuje cos na komórze i działa ja tez tak miałem neta tylko na K750i