SE K530i GG i problem z połączeniem

Witam

kumpel ma taką kome, i nie może wgrać sobie GG

Wszystko ma, numer hasło ale piszę: “Brak połączenia z internetem”

Wiecie co jest grane?

trzeba skonfigurować połączenie internet gprs

i z karty sim włączyć jak ma z plusa *101*11*02#

Tez mam ta komorke i karte w play. Uruchamianie dochodzi do 8% i wyskakuje pytanie “Czy zezwolic aplikacji na wysłanie do internetu?” wciskam TAK ale uruchamioanie nie idzie dalej i mam w kolko to samo pytanie. Jak mam skonfigurowac koma zeby aplikacja dzialala?

Witam! Mam ten sam błąd, który ma kolega powyżej.Tyle, że mam K550i . :arrow: Czy jest ktoś, kto może nam pomóc :?: :expressionless:

Pozdrawiam, Olliss.:wink: :stuck_out_tongue:

wszystko zależy od sieci:

Ale musi być konfiguracja Internet a typ: GPRS

,aktywowane usługi internetowe u operatora oraz zaakceptowanie połączenia z internetem

:? Konfigurację na 100 % mam… Internet też…:frowning: No… Bo… Przecież musiałam wejść na neta, żeby gadacza ściągnąć… :expressionless: Ja Naprawdę nie wiem co mam robić…:confused: No bo chyba zostaje iść do operatora…? :expressionless:

a jaki masz profil internetowy na jave??

Hm. Profil inetrnetowy Mam WAP-2 , a java no to mam WAP-2,WAP-3,WAP-4… Nie wiem które wybrać…:confused: :frowning:

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 16:41 został dopisany post przez olliss

WAP-2 :

łącz używając: WAP-2

Użyj proxy : tak

Adres serwera proxy: 010.010.025.005

Numer portu: 8080

nazwa użyt.: (puste)

hasło: (puste)

WAP-3

łącz używając: WAP-3

użyj proxy: tak

adres serwera proxy: 010.010.025.005

numer portu: 8080

nazwa użyt.: (puste)

hasło: (puste)

WAP-4

Łącz używając: (puste)

Użyj serwera proxy: nie

adres: (puste)

numer: (puste)

nazwa: (puste)

hasło: (puste)

Ps: jeszcze jest profil.WAP, który jest taki sam jak WAP-2… Tylko nazwą się różni…

Czy ktoś pomoże…? :cry: :frowning: :frowning:

Pozdrawiam, Olliss:*:*

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 16:43 został dopisany post przez olliss

nie ma profilu >>>internetowego<< na javę… Tylko profil na javę…;):wink:

Przez profil wap nie pójdzie , o Play poczytaj tu http://web.playmobile.pl/pl/uslugi/pola … ja-danych/ . Musisz zmienić nazwe punktu dostępu z Wap na Internet i ustawić jako domyślny dla Javy.Dla Plusa można automatycznie http://www.adminer.pl/gprs/plus.php . Reszty mi się nie chce szukać wystarczy wpisać Google :“Operator” Internet GPRS.

Od tego ustawienia zależy działanie np : GG,Opery

Ja bardzo dużo razu już konfigurowałam i nic… :confused: Nie wiem… Co robić…;/

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 20:14 został dopisany post przez olliss

Skonfigurowałam… Ustawiłam… Połączyłam… Ładuje… Błąd połączenia z internetem…;/;/

a zrobiłaś to do Tobie taddek8 polecił??

olliss podaj sieć.

Tak ogólnie jak masz już ściągnięty profil Internet Gprs to trzeba tak zrobić:

Menu -->> Ustawienia -->> Ustawienia internetowe -->> Profile internetowe -->> wybierz “Internet GPRS”.

To jeszcze nie wszystko.

Dodatkowo wejdź do Menu -->> Ustawienia -->> Ustawienia internetowe -->> Ustawienia Java -->> wybierz “Internet GPRS”.

Sprawdź jeszcze :Menedżer Plików/Aplikacje(Gry-nie wiem gdzie wchodzi GG)/Zaznacz GG/Więcej/Uprawnienia i tu sprawdź czy domyślnie jest profil gprs,i jakie jest zezwolenie na dostęp do sieci.

Nie wiem jak to wygląda w SE bo mam Sagema (to dopiero powalony telefon)i u mnie jest taka opcja : Dostęp do sieci “Na uruchomienie” albo “Zapytaj raz”.Po to żeby co chwile przy odbieraniu wiadomości nie pytał o zezwolenie.

PLAY, ale jaki mają być ustawienia w tym Internet GPRS…? :?

W Playu spróbuj to w ten sposób: jak masz profil /bodajże pisałaś wap-3/-edytuj go i zamień APN :wap na Internet.Popatrz na to co pod spodem.Najpierw sprawdź ze starą nazwą a jak nie to zmień też na internet.

Tworzysz profil nowy internetowy:

Nazwa: internet

Punkt dostępu (to chyba APN): internet

Typ uwierzytelniania: brak

Protokół: HTTP

Strona domowa: www.project4.pl

Adres serwera proxy: 0.0.0.0.

Port: 80

Czas opóźnienia: 300

Dzięki taddek8 chodzi…! Tylko mam jeszcze jedno pytanie… Trzeba mieć nowy nr…:/?

Ciesz mnie to niezmiernie. Nie trzeba , gdy cie pyta na początku o to czy chcesz zarejstrować nowy to daj mu nie".Potem wchodzisz w ustawienia i wpisujesz swój numer GG.Opłaty sms-em na stronie http://mobilne.gadu-gadu.pl/cennik.htm. Napisz chociaż czy trzeba było zmienić nazwe z wap na internet.

to ja już nie wiem co robić bo już zarejestrowałam nr… zrobiłam nowe konto Internet i potem dane… ale to Tylko na jave… ale przecież ja już mam gg… to po co mi cennik… nie rozumiem… :shock:

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 21:18 został dopisany post przez olliss

dziękuję Wam… a przede wszystkim taddek8’owi :slight_smile: Pozdrawiam. :*:slight_smile: i przepraszam za kłopot i nerwy… xD :slight_smile: :slight_smile:

“…Aby aktywowć lub przedłużyć usługę Mobilne Gadu-Gadu należy wysłać sms o treści GGM gdzie to numer GG użytkownika dla którego usługa ma być aktywowana/przedłużana…”

Tyllko w erze nie płaci sie za usługe GG-Mobile. 1,22 pln za tydzień to znowu nie tak dużo /Play robił promocje dla wszystkich do końca maja- i było GG darmo;chyba że dla Playowiczów jest nadal,nie wiem/+ oczywiście płacisz za transfer danych.I to by było na tyle.Numer mozesz usunąć i założyć stary , zaimportować kontakty z serweera itd.Pazdrawiam ollis

jak narazie to chyba wszyscy mają za free

bo ja w lutym na trzy miechy przedłużałem i jeszcze mnie nie odłączyli