SE K550i dobrze robi zdjęcia?

Witam,

mam zamiar kupić SE K550i i mam do Was pytanie czy ten fon dobrze robi fotki?

Dzięki wielkie za pomoc i Pzdr

ja nie narzekam ale teraz są aparaty 5 Mpx więc to ponad dwa razy więcej

ilość megapixeli nie ma nic do jakości zdjęcia, to jest od rozmiaru. a co do jakości zdjęć w k550 to zachwycające nie są, rzekłbym nawet marne

przerabiając zdjęcie np w photoshopie rozmiar zdjęcia jest bardzo ważny, zachwycające zdjęcia to tylko jakąś dobrą lustrzanką zrobisz

porównaj sobie zdjęcia z innymi aparatami telefonicznymi, choć ten telefon dobre zdjęcia robił ze 2 lata temu to teraz wszyscy uważają że jest marny bo lepsze wyszły

to co chciałem utrwalić a nie bylo cyfrówki to wyszło całkiem znośnie :slight_smile: da się dalej pokazywać

Ja mam K550 i po modyfikacji sterów robi nawet nieźłe zdjęcia.

Zdjęcia K550i - Fotosik.pl

a co powiedzie na to

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=524004823

Opłaca się?? dzięki za pomoc :slight_smile:

tam jest błąd tam jest k510i

W ogóle co to jest za pytanie? Wiadomo, że aparaty w telefonach robią badziewnie zdjęcia, nie ważne jest czy telefon na 2,3,5,8,20 mpix bo i tak będą kiczowatej jakości! Jedynie do makro się nadają (jako tako), Złej jakości fotki wychodzą przez słabą optykę w aparacie… Teraz sobie pomyśl jaką optykę mają lustrzanki/a nawet kompakty obiektywu często przekracza 5 cm a w aparacie w tel ile masz? max 1,5 cm średnicy obiektywu. Wiedz nie ma szans aby dobrej jakości zdjęcia wyszły.

Aparat to nie wszystko dużą role w robieniu zdjęć ma “fotograf” :wink: większość aparatów w telefonach SE ma lekko żółty odcień, szczególnie kiedy robi się przy sztucznym świetle, co może być drażniące. Ale jak komuś zależy na szybkości reakcji, nie mówię [-X o szybkości robienia zdjęcia, ko większość nowszych (rocznych maks 2 letnich) modeli jest ok.

Macie racje cudów nie będzie ale da się z tym żyć. Jednak zdjęcia an stronie http://www.fotosik.pl/aparaty/Sony_Ericsson/K550i nie są najgorsze, poza tym ze przy fleszu warto ustawić balans na “fluorescencyjne” ;).