SE K550i jak wyłączyć klawisz od internetu

Mam telefon SE K550i. Z boku jest klawisz od internetu, który przez przypadek często mi się włącza. Praktycznie jest mi niepotrzebny. Można go jakoś unieczynnić?

chyba nie można wyłączyć przycisku

wyłącz sobie możliwość łączenia z internetem w ustawieniach abonamentu lub karty

dokładnie tak jak robin, jeśli masz telefon w erze to zaloguj sie na I-BOA i tam sam sobie możesz zablokować łączenie z internetem ja tak mam :smiley: teraz w k770i wcześniej w k550i. Bo naciśnięciu tego klawisza gdy będziesz miał wyłączony dostęp będzie się Wyświetlał błąd połączenia :slight_smile: Ja przez to, że nie miałem od razu OFF dostępu to mi zeżarło 10zeta przypadkowo bo np wcisnął się gdy chowałem do kieszeni :stuck_out_tongue_winking_eye:

bez grzebania w sofcie się nie da wyłączyć

mati75 , da się, trzeba usunąć profile internetowe, albo zmienić strone startową na jakąś nieprawidłową

tylko mi telefon za modem służy więc ja sobie wyłączyć nie mogę

no to zmień strone startową obecnego profilu na jakąś nieprawidłową np: bleble:

mój kolega miał w swoim k800 zmienione na stronę html i się otwierała nowa wiadomość, ale to wyższa szkoła jazdy.

W Sony Ericssonie K550i czy K800i ustawienie klawisza internetu jako klawisz o funkcji nowy sms to nic trudnego, ale niestety ten sposób nie działa we wszystkich modelach sony ericsson. W SE k770i nie działa.

Dla zainteresowanych mogę umieścić sposób na zmianę klawisza internetu na Sms ( działa w telefonach db2020)

Dodane 22.10.2009 (Cz) 19:28

  1. Pobieramy plik:

Kod:

http://odsiebie.com/pokaz/6352183—83a2.html

  1. Wypakowujemy i wrzucamy wypakowany plik na kartę lub telefon do folderu Zapisane strony w folderze Strony WWW.

  2. Teraz wybieramy

a) Menu > Ustawienia > Łączność > Transmisja danych > Konta danych

b) Wybierz Nowe konto

c) Wybierz Transmisja dan. CS

d) Nazwa - np NOWYSMS

e) Numer telefonu - np. 2

f) Zapisz

  1. Następnie:

a) wchodzimy w Menu > Ustawienia > Łączność > Ustaw. Internetowe > Profile internetowe

b) Tworzymy Nowy profil o nazwie np. SMS

c) W Łącz, używając: wybierany nasze konto NowySMS i zapisujemy

  1. Teraz w profilach internetowych mamy profil SMS, z kolei przy podświetlonej nazwie naszego profilu wybieramy Więcej > Zaawansowane > Zmień stronę główna

a)

Z dwóch pozycji Nazwa i Adres wystarczy wy edytować tylko tą drugą czyli Adres w którym wpisujemy:

  • dla karty MS

File:///card/Webpage/saved_pages/SMS.html

  • dla telefonu

File:///usb/Webpage/saved_pages/SMS.html

Zapisujemy i od tej pory mamy pod klawiszem internetu funkcje pisania nowego SMS’a

Instrukcja działa ze wszystkimi telefonami db2020.