Se K550i problem z połączeniem, z numerami telefonu

jak w temacie :slight_smile:

Dziś zakupiłem taki właśnie model z tej aukcji http://allegro.pl/item476939757_476939757.html

zerknijcie w opis na tej aukcji, i powiedzcie mi co mu może według was dolegać? Czy też stawiacie na Soft wgranie go od nowa i powinno naprawić ten problem? :expressionless:

na początku zaczął bym od softu, bo jest taniej go wgrać , jak to nie pomoże to bym wykąpał płytę główna w spirytusie i dobrze wysuszył a na końcu wymienił bym końcówkę mocy gdyż prawdopodobnie telefonik mógł być zalany, ale lepiej by było go zanieść na początku do serwisu i spytać się speca w tej dziedzinie

zgadza się teraz dopiero na gg się dowiedziałem, że był zalany ale podobno lekko,a ten sprzedający podobno go otwierał i suszył i od tej pory wszystko chodzi a tylko problem jest z połączeniami wybranych nr tel…od razu odrzuca i wraca do menu tel…po piknięciu oczywiście :? Smsy mogę wysłać oraz do mnie przychodzą też, zasięg widać całą skale na wyświetlaczu :? Więc też myśle że może coś z oprogramowaniem się zrobiło i jednak zaniosę go do serwisu gsm w celu wgrania świeżego…Może to coś da #-o

Ewentualnie tak jak ty piszesz,niby cała skala jest od zasięgu a jednak mogła końcówka mocy pójśc… :frowning:

Orientujesz się, ile serwis gsm,za wymianę i za końcówkę biorą zł??

soft możesz sam wgrać w domu za darmo, poszukaj o tym na www.centrumse.pl

ja wiem że sam moge i na tych forach SE też jestem i czytałem,ale mam problem bo zakupiłem go bez kabelka usb i tu extra nie wiem czy się opłaca kabel dokupywać czy serwis gsm odwiedzić od razu nie? #-o

przetestowałeś tak kiedyś? Czy z opisów, opowiadań tylko o tym slyszałeś,…według mnie,spirytus też raczej nie zaszkodzi płycie i układą z tego co słyszałem,więc może i tak też zrobię, jutro wszystko obmyślę i zobaczę, czy sam wezmę się za to,czy serwis gsm lepiej odwiedzę co do np; wgrania świeżego softu na początku :?