SE K660 czy K660i

Witam

Pytanie podstawowe: jaka jest różnica między tymi telefonami? Czy K660 ma lampę błyskową bo w interneci piszą że ma i nie ma, więc nie wiem. Który byście wybrali lub polecili mi jakiś fon do 500 zł i dobry. Ja narazie jestem przy wyborze ww telefonów

Nie polecał bym Nokii, uzytkownik6 , z lampą błyskową to na pewno jest k850i i zdaje się, że k800i też posiada flash. Jeżeli już szukasz kompetentnych informacji to polecam stronę producenta.

http://www.sonyericsson.com/cws/product … c=pl&lc=pl

PS. Podana w tym linku (allegro) treść ogłoszenia jest mocno podejrzana.

rokko , ta nokia jest bardzo udana,

a do 500 zł to w/g mnie najlepiej:

k800i

6120cl

w810i

K550 ma lamę błyskową i kosztuje tak do 500 zł.

Polecazm ten;

http://www.allegro.pl/item374647641_k55 … _k550.html

Dobre wyposażenie

To od razu kupić sobie k800i na abonament/mix. Telefon w ofercie “55” kosztuje zaledwie 1zł. I tak trzeba doładowywać więc lepiej kupić w ten sposób. Też naprawdopodobniej kupię k800 lub jego droższego kuzyna k850. Inne telefony przy tych wymiękają.

Do autora tematu, do czego potrzebny jest ci fon ? Jak ma być to telefon z symbianem to Nokia 6120 zdecydowanie, jak aparat to k800i, do muzyki ew. w810i, ale lepszym wyborem byłby np. w850i. Ale jak chcesz no to możesz kupić ten k660 co podałeś, który jest zwyczajnym telefonem. Pozdrawiam.

więc dzięki że wogóle się wypowiedzieliście :slight_smile:

K800i - telefon spoko ma aparat 3.2 lampe i dużo różnych gadgetów… ale jest jeden problem nad którym się nie będę dużo wypowiadał: JOY

k660i - telefon 2 mpx brak irdy (da się przeżyć) brak lampy i autofocusa

k550i - miałem ten telefon i chyba byl najlepszy … (ale juz nie mam)

nokia 6120 - fajny design 2 mpx brak osłony na aparat

Ciężko się zdecydować ale telefon za 500 zł powinien mieć

  1. Aparat, Lampe błyskową(latarkę), dobre zdjęcia (auto focus lub jakiś inny)

  2. Dodatkową pamięć np karte M2

  3. Irde(niekoniecznie) bloo

SE k800i. Do 500zl z takimi funkcjami jakimi wymieniłeś niczego lepszego nie znajdziesz.

Jak chcesz symbiana no to Nokia 6120, a jak chcesz mieć prosty w obsłudze fon to K800i. Ja na twoim miejscu wybrałbym 6120, ponieważ niemógłbym mieć fona bez symbiana :smiley:

a co powiecie o k770i ?

daj spokój z K770i :slight_smile: , poco komu taka koma>?

jak wyżej pisano polecam:

6120 Classic

poza tym w tej cenie znajdziesz na allegro

w660i

a jak już ktoś pisać o W810i, to godna polecenia koma, kosztuje jednak w okolicy 320zł.

Nie piszcie o K550i- bo wstyd :x

K550i jest fajny :stuck_out_tongue:

AF, diody LED (wiąże się z tym latarka), 2MPX, BT & IrDa i np. fajne klawisze.

Świetny fon ale poszukaj czegoś innego. W tej cenie znajdzie się lepsze sztuki.

Np. k800/k810 (lepiej k810), w810i czy inne.

jak masz brać k800, to lepiej weź K770 ponieważ aparat, lampę ma tą sama jedyne to zoom otyczny ma wiekszy, ale zdjęcia mozna rogramem na komie powiększać, nie ma joysticka , który by ci sie zaraz rozwalił, i jest mniejszy i wygodniejszy od K800

chyba sie zdecyduje na nokie 6120… poczytałem i nie wiele różni się od k550i

polecam w610i

nie podoba mi się ten pomarańczowy kolor i umieszczenie głośnika i aparatu W610

k550 nie ma lampy błyskowej - tzw flasha. Ma dwie diody. Flasha ma k800i.

dlaczego ?