Se k700i

Dobry jest SE K700I ? Chc em wzią c go na abonament :slight_smile: Napiszcie czy jest dobry czy lepiej wzią c innego np.SE K 750I na abonament :slight_smile: ?

Fajny telefonik :smiley: . Cociaż K 750I jest trochę lepszy. Napisz jakie masz do wyboru a na pewno ci doradzę :wink:

no wiadomo, ze k 750i lepszy ale wiecej trzeba zaplacic :smiley: jak masz kasy na tyle to bez wychania bierz ten drugi… ewentualnie w800i :lol:

Dokładnie: jak masz kase to bierz 750 lub 800 choć zależy do czego będzie jeszcze fon :stuck_out_tongue:

Jeżeli nie chcesz przepłacać to bierz 700 bo też b.dobry fon

Za 1 zł tylko nie wiem ktory wybrac :]

jak masz kase to bierz k750 bo to juz telefon full wypas

ja bym już K700 nie kupił :mrgreen:

mnie tyn telefonie nie pasuje :shock:

funkcji ma dużo i to jest jego jedyny “+”

sam nie wiem dlaczego go jeszcze mam :mrgreen:

Miałem k700 i k750 i ten drugi lepiej wypada, ale na twoim miejscu wziołbym w800

A w ogóle jst gdzieś K700i na abona za 1 zeta?? :shock:

Spotkałem sie ale za 299 zeta

“Zestaw świąteczny 180 i Wybrany numer/80”

CENA (w zł) z VAT" (era)

k750i jest sporo droższy…

SE k700i jest dobry ale bym wolal k750i bardziej sie opłaca

Cena aparatu nie mówi nam ile możemy zapłacić za abonament.To zależy, jeżeli weźmiesz abonament dla np.firmy możesz telefony mieć za 1 zł a oni i tak sobie to wliczą w abonament, do Firmy są drogie abonamenty a skąd wiesz jaki on abonament bierze?

Ja mam K700i i po 5 miesiącach użytkowania stwierdzam, że jego jedyną wadą jest bateria, która trzyma normalnie 4 dni. Tak poza tym to ekstra fonik i nie zamieniłbym go na żaden inny :slight_smile:

Jezeli macie jakieś ciekawe motywy albo coś ciekawego do telefonu to chętnie przygarne. Znam jedną stronke z mnóstwem darmowych ■■■■■ół do telefonów ale nie ma niestety tego co mnie interesuje. Jednak może ktoś skorzysta http://www.zedge.no

dziendobry… :lol:

http://www.3gp.pl <-- tu znajdziesz sporo filmikow do sonego

A ja trochę odgrzebie temat, wyszykiwarka się kłania :wink: Chciałbym kupić SE k700 tyle że słyszałem że szybko dżojstik sie psuje, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym?