Se k700i

(Edgarmks) #1

Dobry jest SE K700I ? Chc em wzią c go na abonament :slight_smile: Napiszcie czy jest dobry czy lepiej wzią c innego np.SE K 750I na abonament :slight_smile: ?

(P@weł-13) #2

Fajny telefonik :smiley: . Cociaż K 750I jest trochę lepszy. Napisz jakie masz do wyboru a na pewno ci doradzę :wink:

(Kulpek) #3

no wiadomo, ze k 750i lepszy ale wiecej trzeba zaplacic :smiley: jak masz kasy na tyle to bez wychania bierz ten drugi… ewentualnie w800i :lol:

(Dod) #4

Dokładnie: jak masz kase to bierz 750 lub 800 choć zależy do czego będzie jeszcze fon :stuck_out_tongue:

Jeżeli nie chcesz przepłacać to bierz 700 bo też b.dobry fon

(Edgarmks) #5

Za 1 zł tylko nie wiem ktory wybrac :]

(Maciejboss) #6

jak masz kase to bierz k750 bo to juz telefon full wypas

(Dizers) #7

ja bym już K700 nie kupił :mrgreen:

mnie tyn telefonie nie pasuje :shock:

funkcji ma dużo i to jest jego jedyny “+”

sam nie wiem dlaczego go jeszcze mam :mrgreen:

(Adampigan) #8

Miałem k700 i k750 i ten drugi lepiej wypada, ale na twoim miejscu wziołbym w800

(Czarny89 P) #9

A w ogóle jst gdzieś K700i na abona za 1 zeta?? :shock:

Spotkałem sie ale za 299 zeta

(Polko P L) #10

“Zestaw świąteczny 180 i Wybrany numer/80”

CENA (w zł) z VAT" (era)

k750i jest sporo droższy…

(Czarek3310) #11

SE k700i jest dobry ale bym wolal k750i bardziej sie opłaca

(Grzyb1441) #12

Cena aparatu nie mówi nam ile możemy zapłacić za abonament.To zależy, jeżeli weźmiesz abonament dla np.firmy możesz telefony mieć za 1 zł a oni i tak sobie to wliczą w abonament, do Firmy są drogie abonamenty a skąd wiesz jaki on abonament bierze?

(Szakal 86) #13

Ja mam K700i i po 5 miesiącach użytkowania stwierdzam, że jego jedyną wadą jest bateria, która trzyma normalnie 4 dni. Tak poza tym to ekstra fonik i nie zamieniłbym go na żaden inny :slight_smile:

Jezeli macie jakieś ciekawe motywy albo coś ciekawego do telefonu to chętnie przygarne. Znam jedną stronke z mnóstwem darmowych ■■■■■ół do telefonów ale nie ma niestety tego co mnie interesuje. Jednak może ktoś skorzysta http://www.zedge.no

(Dede 12) #14

(Kulpek) #15

dziendobry… :lol:

http://www.3gp.pl <-- tu znajdziesz sporo filmikow do sonego

(Stoow) #16

A ja trochę odgrzebie temat, wyszykiwarka się kłania :wink: Chciałbym kupić SE k700 tyle że słyszałem że szybko dżojstik sie psuje, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym?