SE K700i

witam…

mam mały problem…mam uszkodzony joistik w k700i…tzn zacina się jak chce dać “góra-dół lewo-prawo” Trzeba czasami kilka razy go “ruszyć” żeby poruszać się po menu…

A moje pytanie to czy kosztowna jest naprawa tej usterki żeby się ewentualnie przygotować finansowo i czy jest to jakaś poważna usterka.

Pozdrawiam

poszukaj w ksiazce telefonicznej , ja tez jestem z wrocka i widzialem reklame na aucie kiedys “autoryzowany seriws sony ericsson” ale niepamietam jaka ulica …

czy to napewno usterka ?? też mam se k700i i też nie chciała pi chodzić góra ale przeczysciłem go i jest jeszcze lepiej niż bylo na początku :smiley: :smiley:

W moim k700i jest tak że dżojstik raz działa wyśmienicie, a czasami wogóle :smiley: Spróbuj go pszeczyścić może to coś da :wink: Ja swojego nie rozbieram bo szczerze mówiąc to sie boje go rozbierać :mrgreen:

Powiem tylko tyle, że dżojstiki w SE sa bardzo słabej jakosci i czesto sie psuja.

:zdziwko:

ja to samo mialem : t610 , t630 , k500i i byly swietne nic sie niepsulo

Na potwierdzenie powiem(a raczej napiszę) że miałem już kilka SE, począwszy od T610, T630, K500, a skończywszy na K700. W tych telefonach dżojstik nie pochodził dłużej niz 7 miesięcy. Nie wykluczam, że mogłem miec jakieś wadliwe telefony, chociaż wielu moim znajomym to samo sie przydarzyło.

a w te słowa, to ja już nie uwierzę, ale Ok, to twoja opinia :slight_smile:

Dziwi mnie tylko to, że się psuły a ty kupowałeś kolejne modele :stuck_out_tongue:

Nie wszystkie kupowałem, niektóre dostałem(t630,k508)

Obecnie przerzuciłem się na e398@E1 i zero problemów :smiley:

Witam

Czy ktoś wie ile zapłace za Se K700I na kartę?

Z góry dziękuje.

http://www.allegro.pl się nie wczytuje? Czy taki leniwy jesteś, że nie chce ci się sprawdzić.

A niby jak mam sprawdzić czy jest na kartę? ha?

A może mi powiesz, że na allegro sprzedają telefony na abonament? ha?

Niektóre… :twisted:

jeszcze sie z zadnym nie sotkalem :smiley:

Raczej ludzie nie wystawiają na aukcji telefonów ze swoją kartą SIM :roll: