SE K750i czy Samsung Z400?

Co byście wzieli mając do wyboru:

  • SE k750i

i

  • Samsung Z400

Są w prawie identycznej cenie. Jakie są ich wady/zalety?

jasne że SE

Mike_PL , a co konkretnie jest dla Ciebie najważniejsze w telefonie?

Zaletami Z400 w stosunku do K750i są; ładniejszy wyświetlacz, kamera do videorozmów (z której prawie nikt nie korzysta), tańsze karty pamięci (microSD) i to chyba w zasadzie tyle.

Wad Z400 jest trochę więcej i są moim zdaniem bardziej istotne.

  • słabsza bateria (znajoma twierdzi, że trzyma jej 2, max 3 dni i z tego powodu chce wrócić do Nokii)

  • brak radia

  • ze specyfikacji wynika że oferuje tak samo słabe filmy (3gp) jak w K750i (co w sumie dziwić nie powinno a jednak jestem już trochę przyzwyczajeony, że Samsungi kręcą filmiki w mp4 w wyższej rozdziałce np D600 czy E900 itp). No chyba, że ktoś walnął byka w opisie na “mgsm.pl” :stuck_out_tongue:

  • brak błysku dla aparatu foto (K750i ma jeden z najlepszych aparató w swojej klasie)

Generalnie wybrałbym raczej na pewno K750i, tyle że mi się w ogóle nie podoba w kolorze black. Widziałem już ładne Sony Eryki bordo, dużo ładniejsze od standardowych “trumienek” :wink:

ja bym wziął K750i

Ja bym brał Z400, bo k750i jest strasznie nudny i wszędzie go pełno. Poza tym ostatnio wypuszczone serie są podobno kiepsko wykonane.

Ponadto Z400 ma dużo lepszy wyświetlacz (zastanów się czy częściej korzystasz z wyświetlacza czy z aparatu :P), edge, 3G, rozdzielczości aparatów te same, ale pewnie SE robi lepsze zdjęcia.

Ale Z400 wcalnie nie robi złych http://www.fotosik.pl/aparaty/Samsung/Z400

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 11:50

P.S

Ja bym brał w czarnej obudowie.

Zależy do czego Ci ten telefon.

Jeśli do słuchania mp3 - K750i

Jeśli do robienia zdjęć - nie widzę dużej różnicy.

Jeśli chodzi o baterie - K750i

Jeśli mieszkasz w Warszawie czy innym dużym mieście - Z-400 (3G)

Jeśli o czytelność wyświetlacza i jego jakość - Z-400

Jeśli o niezawodność - w SE joistiki sie psują więc wybierz sam.

Jeśli o szpan - K750i

Jeśli o funkcjonalność - chyba Z-400

Jeśli o wygląd - Z-400

Oczywiście moją kochaną SE K7501… No jak bym nie mogła wybrać mej K750i… :-o :mrgreen:

Hyhyhy…

Szpan czymś, co ma każdy? :hahaha: :rofl:

Do szpanu jest już raczej z400, bo przynajmniej nie ma go co 2 czy 3 polak :hahaha:

Ja bym grał samsunga

Telefon raczej służy do dzwonienia i pisania smsów+ fotki, mp3

Szpanować można Nokia 3310 z innym niż podstawowy softem, diodami i zmieniona klawiaturą.

Do szpanowania są komórki za 5000zł :wink: na twoim miejscu brał bym SE

Oczywiście ze SE.

Jeśli chcesz dobrego samsunga musisz wydać dwa razy więcej.

BO SE oferuje dobre telefony za rozsądną cenę a Samsung to kicz jeśli kosztuje mniej niż 600-700

Masz rację… Ja moja komke kupiłam za nie całe 300 (SE K750i) 8) :lol: :okulary:

Ja polecam K750i. Bateria jest sporym plusem K750i. Dziennie słucham ok. 2h muzy przez słuchawki, gadam z 10 minut i piszę sporo esów, to bateria trzyma 4-5 dni. Wkurza mnie to jak każdy mówi, że każdy ma K750i :evil: A jak kiedyś każdy miał 3310 to dobrze było???