SE K750i czy SE D750i

Potrzebuje waszej opini który telefon może być lepszy SE k750i czy D750i

OT bez uzasadnienia - KOSZ

To te same telefony, tylko w innej obudowie.

Złączono Posta : 10.06.2007 (Nie) 21:09

Także sugeruj się wyłącznie wyglądem. Plusem d750i może być to, że dużo mniej osób go ma.

a czym sie różnią??

D750 ma niektóre funkcje ograniczone na twoim miejscu brał bym k750

:roll:

No to wymien jakie?

D750i to w 100% K750i. Jest to wersja przygotowana pod siec T-Mobile (ERA) ze zmienionym softem (tylko wstawki operatora np. era omnix itd). Zreszta softa mozna zmienic na tego z K750 lub W800.

może teraz się zmieniło ale jak kiedyś miałem k750 a kumpel d750 to on mógł nagrywać filmy przez jakiś ograniczony czas a ja do zapełnienia pamięci i MMSa mniejszego odemnie mógł wyśłać

to pewnie nie ustawił sobie tego. Ja też jak kupiłem sobie kiedyś D750i to nie nagrywanie video na określony czas, ale zmieniłem w opcjach i było OK.

a w MMS miałeś jakieś ograniczenia ?

mój kumpel miał d750 - sprzedał go po roku i kupił nokie n73

moja kumpela ma k750 - wiesza jej się często ale to “chyba” softu

Telefony są takie same. Różnia sie tylko obudową, która IMO jest ładniejsza w k750. Do tego osłona obiektywu, która sprawia, że telefon wygląda jak aparat :mrgreen:

nie chcę skłamać, ale chyba nie było żadnych ograniczeń, szczerze to nie zwróciłem na to uwagi, mozę chodzi ci o ograniczenie sieci do 100 kB?

To kwestia gustu, mi od zawsze bardziej podobał się D750i, może dlatego że już wcześniej moich 3 kumpli miało K i wygląd mi się znudził

Otóż w tej sytuacji Ci powiem, ze chyba jednak D750i przypomina bardziej cyfrówkę, ktoś kiedyś właśnie zobaczył mój telefon leżący “na brzuszku :)” (na klawiaturce) i spytał się czy kupiłem sobie nową cyfrówkę, nie mógł potem uwierzyć że to telefon;]

D750i ma o 4 mb wiekszą wbudowana pamięć w telefonie i inna obudowe tyle :slight_smile: