SE k750i ladowanie, bateria

Mam nowego sony ericssona k750i i oto moje pytania:

  1. Ile wam trzyma bateria ( mi trzyma 6 dni z wył. na noc [ troche się nią bawie wiadomo, ale czy to nie za krótki czas trzymania baterii ??).

  2. Jak wyłączyć ładowanie przez USB, wkurza mnie to, że jeśli podłączam telefon żeby coś wgrać to on sie ładuje a bateria nie jest rozładowana.

ad. 1.

mnie trzyma tyle samo, niestety cena posiadania kolorowego wyswietlacza (i to calkiem fajnego, nieprawdazjest szybsze rozladowanie baterii.

ad. 2.

bedzie to trudne zwazywszy, ze usb oprocz sygnalu dostarcza rowniez napiecie, wiec raczej bedzie ono buforowalo baterie i stale ja doladowywalo, ale spojz na to z drugiej strony: w razie czego nie musisz pamietac o ladowarce, wystarczy pecet i kabelek usb, nie?

ad.1

To zależy w czasie czuwania przetrwa nawet 10 dni w trybie dzien/noc jak dobrą sztukę trafisz i sformatujesz odpowiednio i będziesz ładował odpowiednio bo doładowywanie baterii skraca żywotność. Wynik 6 dni z zabawa bez nocek to dobry wynik tak pi razy drzwi :))

ad.2

Przeczytaj tutaj: http://centrumse.pl/forum/index.php?sho … +przez+usb

i dobra rada bluetooth lub czytnik kart the best…

hehe kerpalwroc to ja , niestety nieda sie , radze kupic czytnik kart bo bateria dlugo niewytrzyma …