SE k750i Sterowniki do MP3 i aparatu

Witam!

Musze jechać do serwisu z tym telefonem ponieważ popsuł sie aparat więc jeśli powiem aby wgrali mi sterowniki do aparatu od telefonu SE k800i i stery do mp3 od w810i to czy zrobią to za darmo czy trzeba dopłacić, i czy to w ogóle polepszy jakość zdjęć i mp3?

A po co ci serwis?Ze strony SE pobierz nowy soft do tela.To dlugo nie trwa.Mozesz to zrobic na legalu.Nie stracisz gwarancji.A po drugie oprogramowanie od innego modelu nie bedzie pasowac.Po 3 K800 ma inna matryce w aparacie.

Przeglądając internet na ten temat często natykałem sie na ludzi którzy mają wgrane sterowniki do aparatu z k800i hybrydy właśnie do k750i.

Ale do serwisu musze itak jechać więc oni mogli by mi to zrobić od razu.

A soft też można zmienić nie tracąc gwarancjii??

Mozna nie stracic gwarancji.SE na taki walek pozwala.Wejdz na strone http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= … umItems=18 Tu pobierzesz soft.Ja sam ostatnio tak robilem.Kabel do podlaczenia tel z kompem na pewno masz.Ten z kompletu.I jazda cala,aktualizacja trwa ok 30 minut.Program aktualizacyjny pokarze co i jak.Tylko baterie musisz naladowac na maxa.

Tylko że to jest aktualizacja softu a nie wgrywanie od nowa, zresztą ten program chyba sam instaluje nie da sie mu rozkazać “zainstaluj sterowniki mp3 z telefonu w810i” prawda?