SE K770i - jak utworzyć listę odtwarzania


(stranger 004) #1

Witam!

Otóż posiadam ten telefon i chciałbym sobie zrobić liste odtwarzania plików mp3.

Mógłby mi ktoś pomóc "krok po kroku" jak to zrobić? :slight_smile:

Najlepsze jest to, że kiedyś potrafiłem, ale jakoś tak...zapomniałem całej tej procedury :wink:

Pliki są na karcie 1GB


(Łukasz14) #2

blackcross , wchodzisz do odtwarzacza tam wybierasz listy odtwarzania i będzie pisać "utwórz nową listę"


(stranger 004) #3

Tak, tylko po wejściu odtwarzacz muzyki>wybierz>listy odtwarzania>nowa lista odtwarzania>ok - wyskakują mi pliki do zaznaczenia, które są w telefonie, a ja chcę zaznaczyć pliki, które są na karcie memeory stick :roll:


(Łukasz14) #4

blackcross , a karta dobrze odczytuje? W menadżerze plików można przeglądać pliki, które znajdują się na karcie pamięci?


(stranger 004) #5

No oczywiście karta jest w porządku! dlatego chcę stworzyć listę, bo póki co każdy utwór muszę włączać "na piechotę"

Wchodzę w menadźera plików>mp3> i...757MB muzyki do wyboru :slight_smile: Ale co z tego, kiedy nie mogę stworzyć listy :?


(Łukasz14) #6

blackcross , po stworzeniu nowej listy odtwarzania i wpisaniu jej nazwy powinno się pojawić moment wyboru dodania utworów do tej listy i tam powinny być wszystkie pliki które mam na fonie oraz na karcie pamięci. Telefon jest jeszcze na gwarancji, bo myślę, że prawdopodobnie Ci soft padł.


(stranger 004) #7

Nic to nie dało:( Trzeba będzie się przejść do salonu, może tam coś pomogą... Nie chciałbym zostawiać tel. w naprawie, chyba, że dadzą mi zamiennik :roll:) Jest to możliwe? bo jeżeli będę musiał się rozstać na 2-3 tyg lub więcej [-X to chyba odpuszczę :roll:


(Łukasz14) #8

blackcross , a w jakiej sieci go brałeś?


(Szczepaniakpila) #9

a pod prawy lub lewym klawiszem jak naciśniesz nie pojawia sie tobie nic? sprób wcisnąć strzałkami na boki...moze wybierze sie inna pamieć na dzien dzisiejszy nie mam SE wiec mowie z glowy....


(stranger 004) #10

próbowałem i próbowałem i...nic :frowning: kiedy jestem w opcji: utwórz nową listę, daje dodaj>ok>i wyskakuje mi dodaj multimedia... z TELEFONU](*,) A ja CHCĘ Z KARTY! :frowning:

Łukasz 14 - w erze na abonament

pila19 - nic to nie daje - tyle że powiększ/zmniejsz litery


(Łukasz14) #11

blackcross , to zanieś do ery i się spytaj co jest nie tak, jak to wina softu, to oni mogą Ci go nawet na miejscu wymienić, a jak nie to wyślą go do SE, a Ty dostaniesz jakiś zastępczy fon.


(stranger 004) #12

Dzięki Łukasz14 =D> Podejdę dzisiaj i jeżeli kolejek nie będzie :stuck_out_tongue: to spróbuję coś zrobić z fonem :roll: później dam znać, co udało mi się załatwić :slight_smile:

-- Dodane 14.01.2010 (Cz) 20:16 --

Problem okazał się bardziej błahy, niż przypuszczałem :lol: Sam sobie poradziłem - chodziło o to, że zamiast umieszczać mp3-ki w folderze systemowym fona "music" ja niepotrzebnie utworzyłem osobny "mp3" co powodowało, że kiedy chciałem stworzyć listę odtwarzania to telefon zwyczajnie nie widział folderu "mp3" i dlatego automatycznie kierował do "music" 8) Więc usunąłem folder "mp3" a całą zawartość przeniosłem do "music" i...mam listę odtwarzania :smiley: