SE K800i Co sądzicie?

Mam zamiar kupić Sony Ericsson K800i . Czy może ktoś z was ma ten telefon ?? Czy są lepsze w podobnej cenie ?? I dla czego np. w Media Markcie kosztuje 800 zł , a w sklepach internetowych 500 ?? Link do telefoniku : http://www.ceneo.pl/336920

ja mam K770, to jest to samo, aparat taki sam tylko że mój telefon jest cienki, a ten jest gruby, bierz K770

Te telefony nie są takie same . Twój ma 3x zoom a K800i 16x . Duża różnica . Pamięć wewnętrzna 770-16MB 800-64MB . Twoj nie ma podczerwnieni i radia . I co dla mnie bardzo ważne : słownika .

K800i ma dżojstik :frowning:

Więcej nie trzeba pisać

ma jojstik iktory sie po czasie psuje trochę:( ale telefon w pytę

K800I jest fajny tylko że minus jest jego grubość i klapka od aparatu która naprawdę przeszkadza

@Zimblood: różnice między K770 a K800 wcale nie są takie duże. K800 ma większy zoom, ale to jest zoom cyfrowy, czyli równie dobrze możesz powiększyć to zdjęcie na zwykłym programie graficznym i będzie ten sam efekt. Matryce aparaty mają taką samą (3.2MP) i to się liczy. Do tego K770 ma radio, a pamięć - zawsze możesz dokupić pojemniejszą krtę MSM. Jeśli chodzi o podczerwień, to nie wiem po co Ci ona. Do telefonu masz dołączony kabelek, albo możesz korzystać z bluetootha. Do tego K770 nie ma joya. Jedyna wada to minimalnie krócej trzymająca bateria.

P.S. Co do słownika - to zależy od wersji oprogramowania. Jak masz polskiego softa, to będzie polski słownik t9.

Było parę tematów na tym forum o tym modelu, więc szukaj a znajdziesz wszystko :wady, zalelty, zdjęcia wykonane tym SE itp.

Joy w k800i się nie psuje gdy nie ma styczności z kurzem…Mam k800i i go sprzedaję zawiodło mnie mp3 na głośniku :frowning: