SE K800i czy SE W810i

Popieram w 100% :smiley:

O ile wiem do nowego W810i dołączone są HPM-y 75 więc co do słuchawek nie można mieć zastrzeżeń, bo są zaj***ste, a muza przez nie na tym fonie gromi :smiley: :smiley: Poza słuchawkami też jest bardzo dobrej jakości.

Jak już gdzieś pisałem W810i ma jeden z lepszych aparatów na matrycy 2.0MPx wykorzystywany również w K750i. K800i ma 3.2 ale tytko to przemawia za tym telefonem i to słabo przemawia :slight_smile:

Bierz W810i na allegro kupiłem ostatnio dla koleżanki za 309zł z przesyłką +2GB karta i reszta.

Ps. K800i jest jak na telefon dużej wielkości i kierowany jest dla osób w wieku 45-60lat.

Oczywiście ktoś zaraz napisze, że nie mam racji, bo sam ma tego fona i ma 17l #-o

Nie no z tymi słuchawkami przesadziłeś, są fajne, ale nie najlepsze. Ja tak samo miałem w noki standardowy zestaw słuchawkowy i myślałem, że są fajne, ale jak wybróbowałem lepsze słuchawki to uznałem, że te standartowe to kicz :slight_smile: Tak to prawda z tym aparatem, ale wkońcu to tylko komórka i K800i robi o wiele lepsze fotki. A co to wiedlkości to jest dość duży telefon, ale nigdy żadna komórki nie leżała mi tak dobrze w dłoni. A pozatym W810i jest już stary, ma takie sobie oprogramowanie i po pewnym czasie nawet jak karta nie jest zapełniona no to poprostu telefon lague i często się bardzo podcina.

Do w810i są hpm-70!!

No telefon ma już swoje lata, oprogramowanie jest takie sobie (oprogramowanie K800i też nie jest najlepsze), ale możliwość jego przeróbki jest naprawdę duża. Istnieje do niego masa patchy, które dodają nowe funkcje, oraz sterowniki poprawiające jeszcze jakość muzyki i zdjęć. Co do lagowania… mam w nim kartę 2GB (ok. 40MB wolnego miejsca) i jakoś mi telefon nie laguje, pomimo tego, że mam w nim jeszcze wgrane ok. 60 patch’y i prawie 200 nowych ikon.

W życiu nie zamieniłbym mojego W810i na brzydkiego i przereklamowanego K800i.

ja też nie! !!