SE K800i czy SE W810i

Zastanawiam się nad kupnem SE K800i lub SE W810i i do końca nie wiem na który się zdecydować, dlatego pisze, żebyście doradzili mi lub powiedzieli, czym różnią się od siebie te telefony?

Z góry dzięki za rady.

Sam musisz zdecydować.

http://sms.pl/tel/sonyericsson,k800i.php

http://sms.pl/tel/sonyericsson,w810i.php

Porównaj ich parametry techniczne,poczytaj dołączone opinie użytkowników.

Wiem, że sam musze zdecydować, ale powiedzieć mi, czy one się różnią, jakieś większe zmiany między nimi?

ja z decydowanie kupił bym i wybrał na twoim miejscu SE w810i ,ponieważ każdego kogo pytam,na przykład mają sklepy i sprzedaż gsm to tylko mi doradzają,że lepsze są se “W” jak “K”,i sam zakupuje jutro SE W810I,ponieważ same pozytywy o nim czytam bateria długo trzyma,aparat piękne foto robi,dżwięk super,jak i w głośniku ,tak i w słuchawkach miód , ma opcje MEGA BASS czy jakoś tak… #-o sam bawiłem sie wczoraj tym modelem zaskoczył mnie,i właśnie na aukcji go zakupiłem i czekam na paczuszkę :slight_smile: w ogóle ładniejszy wygląd ma według mnie przynajmniej jak ten SE K800i ale to jest moja opinia :expressionless: poczytaj niżej opinie na temat se w810i http://www.ceneo.pl/;015274188-10.htm

a tu masz o SE k800i http://www.ceneo.pl/;0020-10-0-227-1;01 … ctOpinions przynajmniej tu są jakieś negatywy … :stuck_out_tongue:

K800i ma lepszy aparat (3,2 z zoomem x16 cyfrowym :wink: i wyświetlacz. Bateria też jest dobra, a W810i dłużej trzyma, bo wyświetlacz jest o mniejszej rozdzielczości.:mrgreen:

Ja czytałem sporo oni na ceneo.pl o obu telefonach i dlatego zrobił mi się taki mały mętlik w głowie. :stuck_out_tongue:

W810i ma moja dziewczyna, a kiedyś bawiłem się tym telefonem koleżanki i od razu wszystko mi się w nim spodobało. Ale K800i ma lepszy aparat, stabilizator obrazu, gdy robi się zdjęcie i takie tam.

Ostatnio miałem podobny dylemat, ale wybrałem Walkmana, K800i jest doś ceglasty i przemawia za nim tylko lepszy aparat, no i 3G, pozatym ma większy wyświetlacz. Mimo to wolę W810i

Tylko ten zoom jest cyfrowy, a zoom cyfrowy = dziadowskie zdjęcia

właśnie przyszła paczuszka, i testuję SE W 810i kurcze jestem w szoku :o rzeczywiście super fotki wychodzą,muza super bass,a w słuchawkach taki bas itp,jak byśmy przed jakimś., koncertem blisko,przy scenie i kolumnach siedzieli…taki jest efekt w słuchawkach-bajera :smiley: kurcze tylko mam jedno do niego :-x pisze na nim T-Mobile… wiec jest przywieziony np ,z kądś co nie?? i tu mam mały problem ,do którego mogę się doczepić tylko… ,podłączam słuchawki,szukam stacji… czyli radio,i żadnej stacji nie łapię tylko szumi,co jest,możliwe to że nie przestrojone “mhz” czy co :roll: ??

W dniu 28.05.2008 , o godzinie 14:50 został dopisany post przez alfa78

zgodzę się z tobą :smiley: kumpel ma tego k800i i sie popisuje jakiego to ma zoom-a,hehe a jak już robi fotkę na zoomie,np razy 6,to są już w kiepskiej …widać pixele itp :stuck_out_tongue: po prostu to tylko szpan,aha i co do tego że on ma 3,2 megapixele a mój w 810i ma 2megapixele,to powiem jedno, gołym okiem sie tego nie dopatrzy wszystkie wyglądają “prawie” tak, jak by to było robione 3,2…pixel… :stuck_out_tongue: serio!!

Ja bym wziął K800i, ze względu na aparat, który jest lepszy niż w810i, jest troszeczkę nowszy od w810i i lepszy ekran. Pozdrawiam.

Tak się składa, że mam w domu obydwa takie telefony, więc mogę coś o nich powiedzieć.

Ja K800i - brat W810i.

K800i. Jak dla mnie lepszy wygląd (nieprawda że ceglasty, normalnie trzymam w jeansach lub jakiś luźnych spodniach i wcale nie jest źle).

Większy, ładniejszy wyświetlacz. Jak dla mnie spora przewaga dla K…

Więcej bajerów w aparacie, który jest lepszy, ale nieznacznie. W810i ma również dobre fotki, które na świeżym powietrzu naprawdę dobrze wychodzą.

Głośniczek hmm… ciężko porównać. Trochę lepszy ma chyba W810i.

W810i ma lepsze bassy. Naprawdę dobre i tu na + dla W

Nie testowałem dokładnie… to takie moje odczucia po zabawie moim i brata tel.

Jak sobie życzysz to mogę więcej dla Ciebie coś przetestować bo mam taką możliwość :]

Dzięki wszystkim za rady.

Zdecydowałem się na kupno K800i. Mam nadzieje, że to będzie trafny wybór i że dobry wybrałem.

Pozdrawiam.

Jeżeli zależy Ci na jakości zdjęć, to dobrze wybrałeś. Jeżeli bardziej cenisz jakość muzyki na głośniku i słuchawkach, to napewno nie będziesz zadowolony z wyboru :wink:

Pozdrawiam.

Barteek:

Zależy mi na tym i na tym. Bo lubie słuchać muzyke lub posłuchać radia na telefonie, jak i robić zdjęcia telefonem. Dziś byłem z dziewczyną na plaży i robiliśmy zdjęcia jej SE W810i.

Moim zdaniem jak na niemuzyczny telefon no to K800i bardzo dobrze gra, no może nie tak jak w810i ale jest ok :smiley:

bierz w810i

Heh, no właśnie,a możebyś napisał czemu ma brać ten akurat telefon według ciebie,a nie taki nieuzasadniony post pisał. Moim zdaniem K800i byłby lepszym wyborem ze względu :

-przy robieniu zdjęć k800i zjada na śniadanie w810 chciaż ten drugi robi dobre zdjęcia no to i tak nie przebije 3Mpx w K800i.

-wyświetlacz tu o jest ciut większy od w810, K800i- 2 cale, w810i- 1.9 cala i rodzielczość wyświetlacza jest większa w K800i, więc kolejny plus dla tego telefonu, K800i-320x240 w810i-176x220 pixeli.

-przy muzyczności lepszy jest troche w810i, ponieważ ma lepsze basy, ale jak się dokupi do k800i słuchawki ep-635 no to będzie legancko grało tak jak w810i.

Więc lepszym wyborem powinien być SE K800i.

Sama zmiana słuchawek nie wystarczy by uzyskać lepszą jakość dźwięku :wink: dźwięk i tak będzie cichy w porównaniu z W810, jakość również się zbyt wiele nie zmieni.

Wiadomo, że SE w810 ma lepszy sysem muzyczny i zawsze będzie lepszy w tym od k800, ale muzyka owiele lepiej gra jak me się dobre słuchawki właśnie takie jak np. ep-635 niż te co są w standardzie z k800.

Ja na Twoim miejscu brałbym k800i miałem z obydwoma doczynienia :slight_smile: