SE K800i i flash menu

Witam. Czy jest możliwość wgrania do SE K800i flash menu ? Jak tak to gdzie moge to sciągnąć. Dzięki :slight_smile:

raczej nie bo nie ma symbiana

W850 też niema i jakoś obsługuje flash menu :-x

Zależy od softa. Np. W610 ma flash menu, które można wgrać do K550i i wtedy działa. Nie wiem z którego telefonu można wgrać do K800i, chyba akurat do tego modelu nie można. Choć mogę się mylić.

Gdy zostanie złamany FS lub MAIN (nie pamiętam który z nich), będzie można wgrać menu flash, ale niestety nie wiadomo kiedy będzie to zrobione…

Symbian to nie jest pępek świata! !!

ale jemu chodziło chyba o menu *.swf …

bo do s60v3 jest menu swf tyle że landspace i żaden fon bez symbiana tego nie ma 8)

klopas jakoś pliki flash menu w w610i są w swf :roll:

Jedynym sposobem jest zmienienie softu, poszukaj na http://www.centrumse.pl/forum/index.php

HEHEHEHEH, kurde, ale żeż dał !!

No ciekawe jak można zmienić sobie softa z W610i do K800i! !!

Na razie o flash menu w se k800i możesz sobie zapomnieć…

panowie widze ze macie zero pojecia o telefonach, jaki symbia jaki fs i main to jest doft telefonu na k55 nei chodzi flash menu, musisz wgrac soft od w610 k800 mozesz zmienic softa na k810 i miec flsh menu wejdz na http://www.se-tuning.nazwa.pl tam masz wszsystko co potraba

Tak?? jestem bardzo ciekaw jak to zrobić :confused: na ma K810i no to może mi powiesz co i jak.

K800i nie obsługuje flash menu i nie będzie obsługiwał jedynie co to można sobie wgrać pliki gif ;]

ale wy to jestescie nienormalni chyba pierwszy raz w rece tel mieliscie jaki symbian…sony ericson nie produkuje tel z symbianem(procz P1) i wcale nie trzeba miec symbiana do flash menu wystawczy przerobic zwykly Kxxx na muzyczny W lub w wypadku K800 wystarzy zmienic softa na K810…a jesli chodzi o inne modele to trzeba sprawdzic odpowiedniki danych tel zeby miec dobrego softa i wszystko dzialalo…ale przynajmniej mialem pompy jak czytales wasze wypowiedzi…:smiley:

Ja ci tylko powiem, że jak masz pisać takie brednie, to po prostu nic nie pisz :expressionless: :expressionless: , Ja mam se k810i z platformą db2020 a jego nie da się jeszcze złamać :confused: można jedynie wgrywać tylko stery dźwięku, aparatu, wyświetlacza, pousuwać standardowe dźwięki i takie tam już podobne…

Natomiast nie można złamać folderu FLASH to można by było ingerować głębiej w oprogramowaniu min wgrywać flash menu…

Nie wiadomo kiedy to się stanie… Telefony z db2010 można z nimi robić wszystko!! bo są już od dawna łamacze (można wgrywać flash menu i inne…)

A po 2 K810i to nie jest telefon muzyczny…

A po 3 nie można wgrać np. do K810i softa od W880 bo ten telefon ma inny układ przycisków… czyli nie dało by się nim sterować… Chociaż jest 1 możliwość… telefon musiałby być podpięty pod kabel usb, ale to by było bezsensu…

A teraz ja mam z ciebie niezłą polewa jaki z ciebie “serwisant” i znawca telefonów :stuck_out_tongue: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Do K800i nie wgrasz flash menu bo nie jest to telefon z serii walkman - tylko one maja flash menu (noi może jeszcze K850i i S500i)

do k800 fakt nie wgrasz flash menu…ale mozesz zmienic plik menu.ml i zmieniaja cisie ikonki w menu i w sumie nie ma roznicy pomiedzy flash menu a menu.ml tyle ze jak wgrasz nowe ikonki to juz bede na stale…dopoki znowu sobie ich nie zmienisz a we flash menu ikonki zmieniaja sie jak zmienisz motyw ktory posiada swf wgrane

Ehh…

Flash menu można wgrać TYLKO do telefonów Sony Ericsson serii W.

Chodzi Ci o zmianę softu? Jeżeli chodzi o platformę db2020 to się da (np. k550i -> w610i)

Na youtube widziałem kilka filmików z przerobionymi k800/k810 na w880i ale to raczej nie potwierdzone :wink:

I tu Cię zdziwię bo nie tylko, cała platforma A2 czyli K850, K660, C902 i dużo innych też obsługują Flash menu a nie są “W”

To jest wykonalne i to już robili tylko że po takiej zmianie nie działa klawiatura…

Oooo to dziękuję bardzo za pożyteczne informacje :stuck_out_tongue: Na pewno zapamiętam.

Zresztą coś mi się obiło o uszy o tej platformie A2 ale nie byłem pewien :wink:

A po co telefon bez klawiatury :x Na śmietnik :confused:

moja rada: dej se spokój chłopok, bo zepsujesz telefon, a wtedy tylko do naprawy, bo nie ma mowy o gwarancji, która po przeróbce wygasa.

czy wy ludzie wogóle się nie znacie na telefonach k800i da sie przerobi jak tylko sie chce ja mam swoje i co jakiś czas jak mi sie menu znudzi wrzucam nastepne flash menu to mi zajmuje ok 3 min ja używam programóiw xs++ i jd flascher i wszystko to robie na sofcie k800i wiec jesli ktoś jest zainteresowany tuningiem swojego k800i chętnie się tym zajmę pozdrawiam hiubi956

tuning se wymiana softa, flash menu i wiele więcej