SE K800i i GPS


(Wczapski) #1

Jaki moduł GPS, oczywiście bluetooth, kupić do SE K800i w sieci Orange?


(klopas) #2

po co ci GPS przy takim ekranie? przecież do samochodu to by się w ogóle nie sprawdziło...

a po drugie nie opłaca się brać GPS do k800i, nawigacje na jave (jeśli istnieją) są na pewno kijowe...


(Rkossa) #3

Zgadzam się, nie warto do k800i ;D


(Josiok15) #4

jak to nie warto? :expressionless: jej ludzie.. a słyszeliście jak sprawdza się zajebiście GPS w SE C702 ? tu akurat nie potrzeba przystawki bo GPS jest wbudowany, wyświetlacz jest w miarę rozsądnie duży także wszystko wyraźnie widać, taki telefon mam i wbudowany GPS jest po prostu bajką, sprawdza się znakomicie.

--> koniecznie zobacz tu http://www.t-k.pl/p/artykul?i26=5751 testowali GPS na W580i w sieci ORANGE na programie Navifon z przystawką Motoroli.

Wyświetlacz ten telefon ma jeszcze mniejszy niż K800i !!

Najpierw poszukajcie takich informacji, przeczytajcie co warto a co nie i przetestuj sam a potem wypowiadaj się :slight_smile:


(klopas) #5

GPS przy ekranie mniejszym niż 2.8cala to idiotyzm... nawet do motoru/roweru min to 2.4cala...


(Josiok15) #6

może nie którzy wolą takie coś mieć w telefonie, dwie rzeczy w jednym :slight_smile: a dobry GPS kosztuje ponad 400 zł.

SE C702 ma chyba 2,2" cala także wystarcza.


(towerone) #7

Bzdura! Można dostać całkiem dobry sprzęt w granicach 300zł.

Nie przesadzaj kolego. Jedyny plus tego telefonu, to to że posiada wbudowany moduł A-GPS, ale nie ma możliwości na instalację map z prawdziwego zdarzenia.

Jak chcesz mieć dwa w jednym, telefon i dobrą nawigację to z k800i tego nie uzyskasz, do tego potrzeba telefonu opartego na systemie (Symbian, Windows, itp.). GPS w telefonie gdzie można instalować tylko Javę, to zwykły chwyt marketingowy producentów.

Poza tym korzystanie z GPS w telefonie obsługującym Javę wiąże się z ciągłymi kosztami związanymi z połączeniem internetowym (GPRS lub EDGE).

Jeśli potrzebujesz nawigacji, to po prostu ją sobie kup i nie kombinuj z telefonem, bo efekt będzie mizerny.


(Wczapski) #8

Wielkie dzięki za tyle porad. Myślałem, że uzyskam radę typu np. kup Motorolę model taki a taki, bo będzie najlepiej pracowała z K800i i wyjdzie najtaniej (ukłony dla Josioka). A tu jak w Sejmie :lol: .


(klopas) #9

pisząc skrótem...

jeśli chcesz mieć nawigację w telefonie zainteresuj się modelami HTC :wink: mają windows mobile i duże dotykowe ekrany :wink: nie wszystkie ale większość :wink: jak nie chcesz zmieniać telefonu to daruj sobie GPS w telefonie...