SE k800i nie rozpoznano urządzenia usb - problem!

Witam

Otóż tak jak w temacie mam problem z podłączeniem mojego starego telefonu do komputera w celu odzyskania danych (zdjęć i filmików).

Gdy podłączam telefon wyskakuje mi komunikat taki jak w temacie.

:arrow: http://i39.tinypic.com/ac2zgk.jpg

Szukałem i próbowałem różnych sposobów z internetu, ale nic nie pomaga. Mam zainstalowane sterowniki Sony Ericsson PC Suite 6.0, próbowałem takiego sposobu opisanego na forum SE:

  • Kliknij na mój komputer PPM -> Właściwości -> Sprzęt -> Menadżer Urządzeń -> Kontrolery Uniwersalnej Magistrali Szeregowej. Teraz podłącz kabel USB do telefonu. Powinna pojawić Ci się tam dodatkowa ikonka. Kliknij na nią PPM i odinstaluj.

Przy nowej instalacji wyskakiwało: :arrow: http://i42.tinypic.com/28ahift.jpg

Następnie, gdy to nie pomogło próbowałem tam też automatycznie zaktualizować sterowniki do tego urządzenia, lecz wyskakiwał mi komunikat: :arrow: http://i40.tinypic.com/2vd4lrq.jpg

Teraz właściwie skończyły mi się pomysły. Dodam jeszcze, że oczywiście próbowałem podłączać telefon w różnych portach USB.

Czy jest ktoś wstanie pomóc mi w rozwiązaniu mojego problemu? ![-o<

Z góry dziękuję za udzielone rady.

Pozdrawiam, Esperado34.

Przez menadżer urządzeń zaktualizuj jak na tym przykładzie oczywiście aktualizujesz ten sterownik nieznane urządzenie ale reszta analogicznie.

http://darmowyinternet.net/forum/temat- … owsach_231

Sterowniki

http://www76.zippyshare.com/v/25033088/file.html

1.Wyczyść styki gniazda alkoholem.Szczoteczka do zebów i alkohol.2.Spróuj tak:wyłącz tel.naciśnij przycisk ze znaczkiem"c" nie z literka tylko ten na górej klawiaturze i wtedy podłącz kable do kompa.Jesli to nie pomoże to spróbuj z wciśniętymi 2+5. http://www.multi-com.pl/index.php/pl_PL … ories.html -tu możesz pobrac sterowniki do aktualizacji przez menadzer urządzen.