SE K800I opinie czy jest dobry?

Witam no właśnie co sądzicie o tym telefonie ? bo chce sobie taki kupić myślę że to jest wypas :wink:

jestem posiadaczem tego phone :slight_smile: i powiem ze telefon jest niezly :smiley: ale zauwazylem jedna wade! !!

dzięki czekam na więcej opinii :wink:

Poza tym, że niepodoba mi się wizualnie i wygląda trochę ceglasto to jest to dość dobry telefon, ale ja bym go nie kupił, bo jest zbyt podobny do k750i. Wolę N73 :stuck_out_tongue:

Ma wszystko i więcej, jedynie do perfekcji brakuje mu systemu operacyjnego.

Bateria 950 mAh, wiec jest dosc wytrzymała aby nie paść po dobie.

Mi bardziej toto przypomina aparat fotograficzny, ale jak nie przeszkadza Ci wygląd ceglasty to polecam.

2.2 centymetry grubości to za wiele dla mnie.

Mi wygląd nie przeszkadza funkcjonalność się liczy :wink:

nokia n73 tez jest duza :smiley: wiec bedziemmy musieli poczekaz az wyjdzie maly telefonik z dorbym aparatem :smiley: radze kupic so k800i karte pamieci 1 bg :smiley: pozdro :smiley: bateria sie laduje 2,5 h :smiley:

nokia jest 2 razy to co k800i i 2 razy gorsza :] było w ciul takich tematów co porównywali te telefony , radze poszukać i poczytać :]

hahaha nie rozśmieszaj mnie, przyjmując że oba telefony mają kształt zbliżony do równoległoboku to k800i ma większą objętość 8)

Taaa, w czym? To K800 jest dla mnie nudną zabawką :stuck_out_tongue:

głąbie nie znasz sie to nie pisz na forum. k800 do pięt nie sięga n73. dla mnie i wielu innych k800 to beznadziejna zabawka z aparatem. wole k750 bo wiele nie odbiega k800 a kosztuje dwa razy mniej. ma wszystko to samo. n73 jest w podobnej cenie co k800 a ma przedewszystkim system symbian co jest potęgą w telefonie i przedewszyustkim nie traci tak szybko na wartości jak ten chłam k800. nigdy nikomu nie rzyczę kupna tego telefonu, bawiłem się nim pare tygodni i śmiało można stwierdzić że to brat bliźniak k750. jedna wielka tragedia za dużą kasę. pozdrawiam.

  • brak symbiana, więc ograniczony w wielu możliwościach, dla jednych plus dla drugich minus,

  • duży dosyć

  • dżoj

  • fon dosyć potaniał

  • fon solidny

  • tak na prawdę do K750i z nowym softem, lepszym aparatem i większym ekranem