Se k810i a aparat

czesc mam pytanko po wymianie aparatu telefon go nie widzi

wyświetla tylko że inna aplikacja jest uruchomiona i żeby ją zamknąć i ponownie uruchomić aparat

co może być tego przyczyną nie wiem wada aparatu?

pozdrawiam

Soft albo uszkodzona kamera. Stawiam na uszkodzoną kamerkę :slight_smile: Ostatecznie są na PCB elementy odpowiedzialne za pracę kamery jednak, że one się uszkodziły to jednak malo prawdopodobne. Podmień kamerkę. Jak działa na testach serwisowych SE?

Dzieje się tak bardzo często po ingerencji w oprogramowanie telefonu lub jego elektronikę. Wgraj od nowa sterowniki aparatu i powinno być wszystko ok. No chyba, że źle coś zostało zmontowane albo części nie są odpowiednie. Kto i gdzie wymieniał Ci aparat?

sam sobie wymieniałem i aparat jest od tego tel. poskładałem dobrze bo sobie a oprogramowaniu nie grzebałem więc co proponujesz ?

pozdrawiam

Najprawdopodobniej przy składaniu telefonu coś popsułeś :?

Raczej nie popsółem bo siedzę w tym już trochę czasu i nadal mam problem.

Ale dzięki

Posłucham kolegi i zamontuje inny może pomoże jak nie to trzeba będzie posiedzieć w oprogramowaniu tylko że nie mam serwisowego wie ktoś skad można je ściągnąś.

Pozdrawiam

se k810i

Zacznij jednak od kamerki. Dobrze by też było tą aktualną sprawdzić na innym k750/d750 bo być może uszkodziłeś przypadkiem taśmę. Na koniec zostaw soft. To moja skromna opinia. Teoretycznie możesz spróbować najpierw “master reset” choć nie wierzę w skuteczność, optymalnym wyjściem była by tzw customizacja. Gdy wszystko zawiedzie - a jeśli trochę w tym siedzisz, jak piszesz - daj znać a podam Ci co i jakie elementy można przelutować na płycie.

oki pożyjemy zobaczymy narazie czekam na nowy aparacik

i mam nadzieje że bedzie ok

może mi ktoś podać link do strony z oprogramowaniem

pozdrawiam i dzięki