SE k850i czy w960i

Mam problem z wyborem telefonu, bo podobają mi sie wszystkie lecz kazda ma inne funkcje

tel bede kupował na gwiazdke bo konczy mi sie umowa

i musze wybrac 1 z tych telefonów

i tak se k850i jest fajny bo: ma 5 Mpix, autofocus, zoom x16, flash, EDGE, wideokonferencje

se w960i: 8GB pamieci, WiFi, Symbian, wideokonferencji, ma dotykowy ekran, dobrej jakości możmna ogladać TV, ma przegladarke internetową- Operę, wady to że nie ma flasha, mały zoom nie ma EDGE

bo chce zeby odwtarzał mp3, miał radio, aparat

no i który lepszy jest i piszcie z uzasadnieniem a nie że wybierzecie sobie komórkę, a i nie chce innej tylko 1 z tych

Sony Ericsson W960i :wink: Ma Symbiana, WIFI, radio, aparat 3,2 megapiksela, UMTS i 8 GB pamięci :o . Czego chcieć więcej :stuck_out_tongue:

k850i jeszcze nawet na allegro nia ma…

karolzet najlepiej przeczytaj cały topic bo coś upał na Ciebie źle wpływa :wink:

to skąd my mamy wiedzie ile będzie kosztował na gwiazdkę jak go nawet teraz nie ma. Jak będzie po 3000zł to autor też go kupi?

Dysk może trochę spowolnic telefon, jeśli chodzi o symbiana to wolałbym coś z Nokii, bo na tego z SE jest mało programów i symbian jest wtedy mało przydatny. Brak EDGE to dla mnie poważna wada… Jest wi-fi, ale czy to wykorzystasz??

K850i - hmmm ahe te megapixele, już lepiej wziąć k800i.

Jak ten dysk może spowalniać tela jeśli jest w standardowym wyposażeniu komórki >> :roll:

Nawet dobry pomysł :wink: Ale Pax napisał żeby mu nie polecać innych :wink:

No i co z tego?

“Normalna” pamięć instalowana w telefonach ma szybszy czas dostępu niż dyski. Poza tym taki dysk jest wrażliwy na upadki.

No jak się nie szanuje komórki to tak jest :roll:

Sznuje, nie szanuje… specjalnie sie telefonem chyba nie rzuca… Chodzi o nieprzewidziane upadki np. podczas wkładania do kieszeni.

W N91 nie ma takiego problemu a też posiada HDD, więc o nic się nie martw.