SE Mini Pro- odblokowanie klawszy przy rozsunięciu

Mam dość ciekawy problem z moim mini pro. Nie mam pojęcia jakim cudem projektując ten tel tego nie przewidziano. Jakoś dziwnie to rozwiązano- o ile to dość normalne, że po rozsunięciu fizycznej klawiatury się tel odblokowuje to niestety po jej zsunięciu pozostaje odblokowany. Tym sposobem jak się przypadkowo trochę rozsunie i zamknie w kieszeni to różne dziwne rzeczy się potem dzieją przy odblokowanych klawiszach- dzwonienie do innych osób, wyłączanie/włączanie aplikacji, zmiana ustawień, tapety, dzwonka, wizyta w necie zbuforowanie filmu o dużej rozdzielczości wykorzystując miesięczny limit na neta… kosmos…

I teraz szukam sposobu jak się przed tym zabezpieczyć, a na androidach się nie znam. Da rade coś wgrać, są gdzieś jakieś dziwne opcje? Ale tak raczej prostym językiem proszę :slight_smile:

I wszystko jedno czy uda się w ogóle wyłączyć automatyczne odblokowanie przy rozsunięciu telefonu, czy będzie się sam blokował przy zamknięciu. Co by nie było będzie lepiej niż jest.

edit: aha- jedyne rozwiązanie jakie znalazłem to włączenie wzoru do narysowania… ale to tez jest rozwiązane bez sensu dość, bo zanim narysuje wzór najpierw i tak muszę przeciągnąć ‘pasek’ z lewej do prawej’, czyli muszę za każdym razem aż 2 czynności wykonać w celu odblokowania tel. Oni na trzeźwo to wymyślali?

wizyta w necie… telefon w kieszeni wpisuje adres na youtube … dobre :smiley:

ustaw wygaszanie po ilus sekundach i wtedy sie blokuje. np po 1 sekundzie :slight_smile:

Najmniej mogę po 15s. A swoją drogą weź korzystaj z tel, który sam się blokuje po 1s :stuck_out_tongue:

A wejście na takie youtube przy tych wszystkich usprawnieniach w interface to nie jest problem jak widać :smiley: