SE niedotykowy lub dotykowy z dobrą baterią

Szukam nowego telefonu, najlepiej z SE, niedotykowy z dobrą baterią (SE ze względu że miałem SE i był wygodny do pisania sms, intuicyjny, i miał w miarę dobry aparat).

Przeglądając internet trafiłem na se c905. Jednak nie wiem jak radzi sobie z excelem, word i pdf. No i ile faktycznie trzyma bateria? Chciałbym żeby mogła pracować ok tygodnia bez ładowania (dlatego zniechęcony jestem do tel z ekranem dotykowym, bo one przeważnie 2 dni i trzeba ładować).

Szukam telefonu wg kryteriów:

  • dobra bateria(ok. tygodnia wytrzyma)

  • wygodne pisanie sms

  • dobry aparat fotograficzny(5 i więcej megapixeli - ale bardziej z naciskiem na jakość foto a nie na liczbę pixli, bo z 5 można już wydrukować w formacie A4)

  • dobra jakość rozmów (głośniczek)

  • w miarę solidnie wykonany tzn nie rysuje się szybko obudowa i wyświetlacz,

  • obsłuży/wyświetli pliki word, excel, pdf

Kwota jaką dysponuję to 400zł +/-50zł.

Jeżeli sensowniej jest wybrać dotykowy to też poproszę propozycję, byle by miał dobrą baterię, ale nie wiem czy w tej kwocie da radę (widziałem na allegro lg optimus l3, ale czy lepszy od tego se905, tzn czy dłużej bateria mu wytrzyma?)

z tymi formatami excelem, word i pdf praktycznie wcale sobie nie radzi (tutaj wychodzi wada braku systemu). Do zdjęć super można zmieniać sterowniki aparatu i robi naprawdę zdjęcia nie odbiegające kompaktom. Bateria z 3-4 dni spokojnie wytrzyma. Miałem go sam, jeżeli zalezy Tobie na aparacie, trzymającej baterii to polecam! ja szukałem swego czasu nastepce dla C905 i niestety nie znazłem konkurencja była tylko dotykowa. Napewno będziesz z niego zadowolony w razie zepsucia części do tego telefonu są tanie. PS Napisałem coś Tobie na PW. Pozdrawiam

Dzięki za informację, zwłaszcza z plikami office i pdf. Chyba się zdecyduję, bo dotykowy mam, ale chciałbym mieć zwykły do dzwonienia, z dobrym aparatem i baterią, która mi nagle nie padnie:)

Jeśli interesuje cie inna firma, to ja mam Nokie 6220classic z symbianem, aparat 5Mpix z xenon’em i A-GPS. PDF, pliki Office działają bez kłopotu, tak samo nawi offline. Bateria trzyma po 3-5 dni przy przeciętnym użytkowaniu.

Miałem dotykowego HTC One V i pod względem długości pracy na baterii Nokia wygrywa. Cenowo Nokia kosztuje w okolicach 200zł za zadbany egzemplarz. Ważne jedynie, żeby bateria była oryginalna (ja kupowałem niedawno nową bo sie zużyła po 3latach) i oryginalna obudowa z logo Nokii.