SE W200i + wolne kopiowanie plików

Witam, mam następujący problem. Kopiowanie piosenek na mój telefon przez kabel USB ciągnie się niemiłosiernie długo. Próbuję kopiować zarówno przez Disc2Phone i ręcznie. Przesłanie piosenki zajmującej około 4 MB zajmuje ponad pół minuty. Mój system to Vista Home Premium 64 bit SP1, płyta główna to ASUS P5Q PRO. Dodam, że w telefonie mam kartę pamięci micro, 2 GB.

U mnie na K770w Viście pliki bez oprogramowania idą tak samo jak tobie, na XPeku bez programu normalnie, Ale na Viscie z programem szybko mi się kopiuje.

Może karta nie pozwala na szybsze kopiowanie??

kamil: Chyba nie, bo ja wczoraj kupiłem nowiutką kartę 1GB i tak samo na starej się kopiuje

Po prostu SE ma taki transfer na kablu i nic nie poradzisz. Możesz sobie czytnik kart kupić za ok 30-50zł, upewnij się jednak, że obsługuje on karty od SE (M2)

U mnie jest tak samo… Zacytuje kolegę:

Szybkość transferu zależy od odczytu/zapisu danych karty pamięci więc nic na to nie poradzisz

Nawet nie tyle, karty pamięci, transfer poprzez adapter jest znacznie szybszy, czy nawet kabla, co wydawało by się jego ograniczeniem, ale… sterowników. Co ciekawe pod linuxem ten kabel działa szybciej - wrzuciłem sobie mp3 44.5MB i …trwało to ok 1-2sek, szczęka mi opadła, a mp3 nie była uszkodzona, przegrała się w całości :lol:

Phenom , hmmmmm ciekawa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Może Windows przyblokowuje prędkość na tym kablu…

u mnie też kabel działa słabo (też mam SE), dlatego korzystam z czytnika