SE W200i + wolne kopiowanie plików

(Mkbart) #1

Witam, mam następujący problem. Kopiowanie piosenek na mój telefon przez kabel USB ciągnie się niemiłosiernie długo. Próbuję kopiować zarówno przez Disc2Phone i ręcznie. Przesłanie piosenki zajmującej około 4 MB zajmuje ponad pół minuty. Mój system to Vista Home Premium 64 bit SP1, płyta główna to ASUS P5Q PRO. Dodam, że w telefonie mam kartę pamięci micro, 2 GB.

(Dawiddek55) #2

U mnie na K770w Viście pliki bez oprogramowania idą tak samo jak tobie, na XPeku bez programu normalnie, Ale na Viscie z programem szybko mi się kopiuje.

(Nkamil1555) #3

Może karta nie pozwala na szybsze kopiowanie??

(Dawiddek55) #4

kamil: Chyba nie, bo ja wczoraj kupiłem nowiutką kartę 1GB i tak samo na starej się kopiuje

(Phobos64) #5

Po prostu SE ma taki transfer na kablu i nic nie poradzisz. Możesz sobie czytnik kart kupić za ok 30-50zł, upewnij się jednak, że obsługuje on karty od SE (M2)

(Rykendo) #6

U mnie jest tak samo... Zacytuje kolegę:

(igrek) #7

Szybkość transferu zależy od odczytu/zapisu danych karty pamięci więc nic na to nie poradzisz

(Phobos64) #8

Nawet nie tyle, karty pamięci, transfer poprzez adapter jest znacznie szybszy, czy nawet kabla, co wydawało by się jego ograniczeniem, ale... sterowników. Co ciekawe pod linuxem ten kabel działa szybciej - wrzuciłem sobie mp3 44.5MB i ...trwało to ok 1-2sek, szczęka mi opadła, a mp3 nie była uszkodzona, przegrała się w całości :lol:

(k-9) #9

Phenom , hmmmmm ciekawa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Może Windows przyblokowuje prędkość na tym kablu...

u mnie też kabel działa słabo (też mam SE), dlatego korzystam z czytnika