SE W350i, W380i czy C510?

Witam.

Zamierzam zakupić telefon w orange, umowe przedłużam.

Zastanawiam się nad kupnem SE W350i, SE W380i oraz SE C510.

Niestety nie wiem który będzie lepszy, cena jest nie ważna. Cenie sobie w telefonach: muzyke,( najlepiej by było gdyby miał w sobie funkcje ,teraz gra’’, aparat (nie musi być suuuuper, bo to telefon a nie, a(alfa) 350, ale żeby zdjęcia miały dość dobrą jakość, radio (żeby nie musiało się odtwarzać tylko za pomocą słuchawek), nagrywanie filmów, żeby klawiatura nie była mała, głośne odtwarzanie muzyki, aby był dobry dla kobiety :slight_smile:

W380i ma fajny atut - zewnetrzne klawisze do zmiany muzyki i wyswietlacz ;>

Moja siostra ma W380. Już raz był na gwarancji bo soft się coś zwalił. A te dodatkowe klawisze muzyki prawie sie nie używa.

Ja mam C510 zdjęcia wychodzą super,ma wbudowany odtwarzacz i dość głośny głośnik. Nie ma takiego SE w którym by działało radio bez słuchawek. Słuchawki robią za antene.Filmy też są super ale nie sądze żeby to był telefon dla kobiety.

To jeszcze sa ludzie przedłużający umowę w Orange?* :slight_smile:

…ale skoro piszesz, że

mniemam, iż nieistotne jest dla Ciebie to, że niepotrzebnie związesz się smyczą z operatorem :slight_smile:

Tak więc biorac pod uwagę 3 ww. modele:

  • C510 o ile zalezy Ci na ładnym, niemałym i czytelnym wyświetlaczu oraz klasycznej budowie a także na niezłym aparacie.

  • jesli głównie zalezy Tobie na muzyce to obojętnie - W350 lub W380.

  • zwracam uwagę na muzyczne Nokie - cienkie i zgrabne :slight_smile:

* przemyśl czy nie lepiej wziąc pre-paida i komórkę ze sklepu / allegro.

W380i też go mam i jest za***isty

Ja mam c510 i jestem z niego zadowolony ale lepiej weź jakąś nokie. Mają one symbiana i możesz wgrać na nie dużo fajnych aplikacji, a w większości se masz jave. Lepiej weź jakąś nokie muzyczną, a nie bedziesz żałował.

Ja polecam Nokie :wink: