Se W610i czy Nokia 6300?


(maciasss1) #1

Witam, na dniach będe kupował telefon i teraz nasuwa się pytanie-jaki? Który z wyżej wymienionych modeli.Dodam, że Nokię 6300 miałem dosłownie przez jeden dzień-kupiłem ją w sklepie internetowym, ale musiałem zwrócić ze względu na hotpixela. Dlatego teraz planuję telefon zakupić w jakiejś sieci sklepów. Mniej więcej wiem czego się spodziewać po 6300 (intuicyjna obsługa, rysująca się obudowa, słaba bateria-niktórzy wsadzają do tego aparatu baterię bl-5c, z tym że ja nie mam zamiaru dokładac do interesu). A jeśli chodzi o SE to zaciekawił mnie ten model-Walkman 2.0, EDGE, nawet ciekawy design (kolor biało-czarny).

W sklepie w którym będę kupował telefon, cena obu aparatów jest identyczna!

PS. Moje priorytety: łatwa obsługa, wytrzymałość, dobra jakość muzyki, aparat nie robi mi różnicy bo posiadam cyfraka.

Telefon ma mi posłużyć przez dłuższy czas-1,5 roku!


(Bigkoras) #2

Tylko W610i.


(maciasss1) #3

tylko w SE w610i zastanawiają mnie klawisze numeryczne, podejrzewam, że są identyczne jak w k550i, którego dzisiaj oglądałem. I muszę stwierdzić, że w ogóle mi nie podchodzą i w życiu bym się do nich nie przyzwyczaił:frowning:


(Bigkoras) #4

Tak.

Tak samo mówiło 90% posiadaczy tego telefonu zanim się przyzwyczaiło. Teraz je chwalą.

Proponuje Ci świetny i szybki telefonik na najnowszym Symbianie, Nokie 6120:

http://allegro.pl/48983_6120.html?order=t&view=gtext

http://www.mobile-review.com/review/nokia-6120-en.shtml


(maciasss1) #5

Dzięki bigkoras za info. No nie wiem jak oni moga chwalić te klawisze, dla mnie są poprostu niewygodne. Prawdopodobnie jakby w610i posiadał inne klawisze, chociażby takie jak w k610 to nawet bym się nie zastanawiał i go poprostu wziął. A tak wybiorę chyba Nokię. Pomyslę jeszcze nad tą 6120, bo z tego co słyszałem to jest naprawdę szybka;)


(Bigkoras) #6

Symbian 9.2 3rd FP1 i 369 MHz procesor... Jest naprawdę szybka.