SE w610i czy w810i

Mam zamiar kupić telefon i zastanawiam się pomiędzy SE w610i, a w810i.Nie wiem który wybrać,prosze o pomoc.

Jaki telefon z tych dwóch wybralibyście i dlaczego?

Z góry dzięki. :slight_smile:

ja wybrałem w810i i uważam, że podane telefony różnią się tylko wyglądem, w środku jest praktycznie to samo

Więc zaczynając od początku w810i fajnie wygląda, nie ma joysticka i to w SE jest jakiś plus :-o , bo się często narzeka na nie. Racja, że różnice są niewielkie, ale w810i ma lepszy zoom cyfrowy, w610i jest mniejszy, nowszy dlatego ma nowszą wersję Walkman 2.0 a w810i chyba 1.0. W810i ma jednak trochę lepsze zdjęcia niż to jest w w610i, ale ten ostatni ma 72 tonową polifonię, a w810i tylko 40 tony. W610i posiada bluetooth stereo którego nie posiada w810i. W610i jest cieńszy od w810i i pewnie dlatego ma gorszy aparat. To są główne różnice :slight_smile:

W610i ma flashmenu, tamten tego nie ma, ma lepszy procesor przez co chodzi szybciej, nowszy soft, lepszy walkman, lepsza bateria, jak byś miał jeszcze jakieś pytania do w610i to pytaj bo mam ten telefon i w mojej ocenie, nie równa sie z innymi po prostu, ma wszystko czego potrzebuje, może jedyna wada są trochę małe przyciski, ale to tego idzie sie przyzwyczaić, a w810i to już jest trochę starszy telefon

@UP W810 oraz W610 posiadają Flash menu

Ja wybrał bym W610 ponieważ ma nowszego playera Walkman 2.0, jest oparty na nowszej platformie DB2020 (poprzednik DB2010), jest ładniejszy oraz szybszy

W810i ma swoje lata, ale potrafi zaskoczyć możliwościami rozbudowy za pomocą dużej ilości patch’y i sterowników aparatu oraz dźwięku. Mam ten telefon od ponad roku i narazie nie planuję jego wymiany. Mi W610i nie podoba się z wyglądu i ma słabszy aparat niż W810i, ale tak jak mówi poprzednik, ten telefon jest szybszy i ma Walkmana w wersji 2.0 co daje bardzo dobrą jakość dźwięku, oraz lepsze zarządzanie muzyką.

W810i ma na 100% flash menu… tutaj macie dowód. Są to screeny z mojego telefonu.

No tak w810i nie ma flash menu haha dobre :)Trudno powiedziec ja bym brał w810i :smiley: