SE w810i - opłaca się?

W nowej promocji ERY mam możliwość wźięcia telefon SE w810i za 1399zł na raty po 46,60 - czy sie opłaca ? Na allego widziałem nowe za 1000zł

I czy jakbym brał go w erze to ma on sim locka na ere ? Wie ktos moze ? I czy dają do niego jakąś karte pamięci ?

Świetny telefon.

Na 99% tak :frowning:

Nie licz na dużą pojemność - 64 - 128 MB max :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem się nie opłaca. Kartę chyba dają 512 bo to telefon muzyczny.

Jak ten telefon na allegro jest 400zł tańszy, to po jakiego grzyba masz go brać w Erze :?

Byłem w Erze sie pytać dokładnie i powiedzieli:

Dostaje karte pamięci 512mb Memory Stick Duo i telefon NIE posiada sim locka. Telefon posiada zestwa słuchawkowy itd…, to co jest w oryginalnym nowym fonie jak sie kupuje.

Brać czy nie brać ?

Ja bym nie brał, bo to zdzierstwo.

lepiej kupic w jakims mediamarkecie … w erze bedizesz mial brandling … cvzyli tapetki i inne badziewia w sofcie.

ale za to w np. MediaMarkt’cie mogą wystąpić problemy z gwarancją. Ale Soniacza polecam! :slight_smile:

Wow! Ale lepiej kupić taniej… Bo to stanowczo za drogo. Nie opłaca się.

To jest telefon, który planuję sobie sprawić. Miałem okazję zapozanć się z rzeczowymi opiniami osób z branży telekomunikacyjnej więc mogę powiedzieć, że jest dobry :slight_smile:

Szkoda tylko że jest tak drogi…

Złączono Posta : 30.09.2006 (Sob) 18:37

Możesz podać linka? Bo nie mogę odnaleźć aukcji, w której ten telefon byłby tańszy o 400zł niż u operatora w dowolnym abonamencie.

A kto tu mówi o abonamencie?

telefonik jest spoko, polecam jak najbardziej. dostajesz karte 512(tak jak wspomniales), zestaw sluchawkowy jest w standardzie. jakosc muzyki przewyzsza nawet zena. polecam, polecam i jeszcze raz polecam

Tak i to bardzo. Mój kolega ma normalnie wypoasiony fon. Ma wszytko co potrzeba, a ten odtwarzacz mp3… :mrgreen: Supoer telefonik. Jak masz mozliwośc to kupuj. :lol:

Polecam bo mam. W810i to świetny telefon…

A radze Ci kupno na allegro - z dobra gwarancją…

A co brandingu Ery - to z tym też można sobie poradzić ;).

PS: Soft ery to nic strasznego, Orange - to już porażka…

Pozdrawiam !