SE W850i - instalacja softa

Ładowałem telefon ok 2 godzin. Kiedy odłączyłem go od zasilania cały ekran był biały i tak jest do chwili obecnej. Próbowałem wyciągać karte pamieci, SIM, baterie ale to nic nie pomogło:(. Co się stało z telefonem i co mogę zobić żeby go naprawic??

Czy możliwe, że soft nawalił?

Albo soft padł, albo gorzej bo GDFS padł. Jak masz go na gwarze to oddaj go na nią.

jaki moze byc koszt naprawy takiego telefonu??

W zależności jaki serwis, ale ok 70-100zł.

czy może mi ktoś doradzić jakimi programami mogę zmienić softa i naprawić telefon??

z góry dziekuje

Setool2lite, XS++, Farem możesz pokasować pliki, których się nie da skasować z poziomu fona. Tego jest pełno, wejdź na forum centrumse.pl .

co za luje soft jakis wgrywales i nie odczytal za ktoryms razem podlacz telefon do kompa i usun wszytko potem wgraj jeszcze raz ! ! !

proszę o pomoc, niech mi ktoś napisze co mam robić po koleji

próbowałem korzystac z serwisu CENTRUM SE ale nietety nawe nie moge sprawdic stanu baterii poniewaz ekran jest cały czas biały

Wgraj normalnie softa nowego. Te brednie, że bateria musi być pełna to nieprawda. Jak flashowałem k550 na 3% baterii. Na forum centrumse.pl masz napisane jak go dobrze wgrać. Zaoszczędze Ci szukania: tu masz instrukcje wgrywania softa.

moze bym sobie z tym poradzil ale moj problem polega na tym ze wogole program nie wykrywa mojego telefonu.

probolwalem juz ze 20 razy i nie ma szans :confused: dlaczego?

Sterowniki flash USB zainstalowałeś??

tak,zainstalowałem to http://www.centrumse.pl/forum/Instrukcj … 29237.html

niestety, dalej nie moge sie polączyc z telefonem, wyskakuje ERROR:CANNOT OPEN PHONE COMMUNICATION PORT

A czy dobrze fona podłączasz?? Wyjmujesz baterię i ją wkładasz, potem naciskasz C i podłączasz kabel (fon wyłączony). Powinien pojawić się dźwięk podłączonego urządzenia pod USB. Teraz włączasz setoola i spróbuj się połączyć.

własnie tak robie, niestety telefon jest wykrywany przez komputer ale nie jest wykrywany przez program:/

Dziwne… Zobacz w Menedżerze urządzeń czy w Kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej masz Sony Ericsson USB Flash

niestety nie mam

Chyba masz uszkodzony bootloader (niepamiętam jak to się nazywa, ale chyba właśnie tak). Udaj się do serwisu i powiedz że sie telefon nie włącza po ładowaniu lub jak nie chce Ci się łazić to napisz temat na centrumse.pl, ale wątpię żeby coś tam pomogli.

ok, udało mi się zmienić CID, udało mi się zainstalować software (programem XS 3.2 wgrałem :

W850_R1KG001_FS_CENT_EUROPE_RED52.fbn

W850_R1KG001_MAIN_GENERIC_RED52.mbn)

Niestety, telefon się nie włącza. Co prawda komputer wykrywa nowy sprzęt kiedy podłączam telefon, ale:

-SE PC Suite nie wykrywa telfonu

-SEUS również ma z tym problemy

Co może być problemem i jak go rozwiązac??

nie wiem czy to zmienia postac rzeczy ale kiedy ładuje telefon to świeci się na czerwono przycisk którym włączam telefon

A wgrałeś customize??

no wlasnie chyba nie, bo nie wiem co to jest i nie wiem skadto sciagnac

udało mi sie wszystko zrobic, telefon juz dziala ale od nowa mam simlock’a

jak mam go usunac??