SE xperia mini pro czy Samsung Galaxy Ace

Witam,

Co lepiej wybrać. SAMSUNGA GALAXY ACE czy SE Xperia mini pro? Prawdopodobnie będę przedłużał umowę i w przedziale cenowym mieszczą się te 2 tel. w miarę konkretne(tak mi się wydaje). Tel. bedę używał głównie sms i internet.

Pozdrawiam,

Tomsonis

Sony ericsson live with walkman

Dostępny za około ~500 na allegro jeżeli nie masz go w abonamencie. Ace to pożerający baterię modem i ogólnie przereklamowany model. Xperia Mini Pro jest za mała. W LWW dostaniesz 4.0, flash, 1GHz i przyzwoity dźwięk.

Ja bym celował w SE Neo V.

W sumie zobaczyłem jeszcze Xperia neo V i Live with walkman. Neo V o tyle lepsza, że ma największy LCD i jest porównywalna z LWW.

Czy wybierzesz Neo V, czy LWW, czy Mini pro to i tak lepiej na tym wyjdziesz niż na Samsungu. Pierwszym podstawowym aspektem są lepsze aparaty w Sony + lepsze procesory 1GhZ Snapdragona drugiej generacji zamiast 800MhZ w Samsungu + możliwość aktualizacji do ICS. Mini Pro bierz jak dużo sms piszesz, LWW jak dużo słuchasz muzyki a Neo V jak lubisz większe wyświetlacze. Ja powiem tak. Na początku ciężko było mi się przyzwyczaić do pisania ekranowanego, ale teraz zasuwam szybko :wink:

Ambasador marki XPERIA

Wybrałem LWW i nie żałuję :slight_smile: