SE xperia mini pro Vs. Nokia x6 16GB

Witam was posiadam w/w nokię. Czy opłaca się zamiana nokii na tego SE? Co myślicie?

Do czego używasz telefonu? Za SE przemawia Android, potrzebny Ci? Co Cię skłania do zamiany tych telefonów?

Ta nokia jest dla mnie troche za duża a ten SE jest mniejszych rozmiarów. Dlatego pytam bo nie wiem jak one konkurują se sobą pod względem technicznym

Jeżeli jesteś gadżeciarzem, który lubi testować nowe gry czy nowe programy to jak najbardziej SE, ze względu na Androida i bogactwo jego marketu. Jednak w przypadku Xperii Pro wadą jest mały wyświetlacz i na dodatek w rozdzielczości QVGA co trochę utrudnia korzystanie z internetu (przeglądanie stron www).

Co do Nokii to… nie kupiłbym nic z Symbianem, który umiera. Wolę ciut słabszy telefon pod względem sprzętu ale z przyszłościowym systemem operacyjnym.

Pod względem technicznym to Nokia tutaj jest z przodu. SE jest mniejszy i to dużo ale ma też dużo mniejszy ekran.

Ja bym brał SE, Android to potęga… ale Symbian też.

Za Androidem przemawia ogrom nowych aplikacji i dużo funkcji, natomiast wyświetlacz w SE budzi mój strach.

Jest strasznie mały i ma małą rozdzielczość co może stanowić problem przy obsłudze, ale masz QWERTY co jest bardzo fajną opcją.

@ DeathName

Wątpliwe jest, że Symbian padnie :wink: to nadal fenomenalny system a do tego funkcjonalny i stabilny, ma ogromną rzeszę “fanów” która nie dopuści do jego śmierci :wink: