Seagate czy WD?

Zastanawiam się nad kupnem zewnętrznego dysku twardego z interfejsem USB oraz eSATA. W sumie to wpadły mi juz w oko dwa modele. Jeden to Seagate Free Agent Pro a drugi to WD My Book Home. Prosłbym o radę którego z nich byscie wybrali i dlaczego? Potrzeby mi dysk twardy ma byc pojemny jak i mobilny (wytrzymały, jako student będę go raczej nosił w plecaku :stuck_out_tongue: ).

Z tym miałem do czynienia i mogę polecić. ładnie wykonana obudowa, szybkie transfery no i cichutki. Co do Seagate to nie mogę się wypowiedzieć w kwestii przenośnych dysków… A nie myślałeś o dyskach 2,5" ?

Ja polecam =D> Seagate Free Agent Pro =D> , ma lepszy wygląd te same osiągi , ja go mam i polecam.

2,5" to dal mnie za małe :smiley: potrzebuje bardzo pojemnego (zastanawiam sie nad 1TB) no i wytrzymałego bo transport głownie w plecaku (wraz z innymi rzeczami oczywiscie)W Seagate’cie mam właśnie ten problem ze nie wiem czy ta jego ‘nóżka’ wytrzyma bo wygląd to ma fajny i słyszałem takie opinie że zastępuje lampkę nocną :smiley:

Może zastanów się nad kupnem osobno dysku i obudowy do niego? Może wyjść taniej, a możesz wybrać konkretny model dysku i włożyć go do obudowy takiej jaką zechcesz.