Seagate Expansion brak ikony bezpieczne usuwanie spzretu

Witam.

Kupiłem dysk przenośny Seagate Expansion 2 TB podłączyłem i nie widzę ikony bezpiecznego usuwania sprzętu, no więc sformatowałem ten dysk, wyłączyłem komputer, wyjąłem dysk, włączyłem komputer, podłączyłem dysk i dalej to samo, zainstalowałem sterowniki niby po ten dysk i dalej nic.Komenda rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL hotplug.dll nie pokazuje nawet tego dysku do odłączenia. Ma ktoś jakieś pomysły, nie chce po prostu wyjmować dysku bez bezpiecznego odłączenia. Gdy otworzyłem menadżer urządzeń i właściwości dysku i wybrałem właściwość: “Bezpieczne usuwanie” pojawiło mi się że nie jest wymagane (obrazek) czy dobrze to interpretuję? Ktoś to już przerabiał?

Zobacz:

generalnie kieruj się --> https://tinyurl.com/y7ck4tfx

Generalnie nie ucz mnie podstaw systemu, bo mam to zaznaczone, gdyby to było takie proste nie pisał bym na forum.

Jaki model dysku jak go formatowałeś mam dysk tej firmy ale 1TB i też mam tak samo jak ty wartość <fałsz> a dysk działa prawidłowo oraz ikonka przy zegarku się pojawia , ja go normalnie odłączam od USB bez bezpiecznego usuwania sprzętu i nic mu nie jest

Dysk mi działa jak najbardziej prawidłowo, chodzi o to że nie pojawia się ikona bezpiecznego usuwania , nawet jak wymuszę poleceniem rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL hotplug.dll to nie pojawia się tam mój dysk przenośny (screen). Sam dysk działa bez zarzutu, Używam go przecież i juz zrobiłem kopię całego dysku twardego PC 002