SeaMonekey - możliwe instalowanie dodatków od Firefoxa

Cześć!

W dniu premiery SeaMonkey’a 2 w vortalu przeczytałem, że ten pakiet ma w sobie przeglądarkę internetową - Firefox 3.5. Jednak gdy dziś chcę zainstalować dodatek okazuje się, że nie mogę tego zrobić, gdyż do tej przeglądarki jest inna strona z dodatkami, a do Firefoxa inna.

Chciałbym więc SeaMonkey rozbudować o kilka potrzebnych mi dodatków - jednak nie mogę tego zrobić gdyż ta przeglądarka nie obsługuje dodatków od Firefoxa - można to jakoś zmienić? Z góry dzięki za pomoc

Dodatki do Seamonkey, bardzo proszę https://addons.mozilla.org/pl/seamonkey/

No, ale przecież SeaMonekey ma podobno w sobie przeglądarkę Mozilla Firefox. Dlaczego więc nie mogę instalować do niej dodatków z Firefoxa a jedynie oddziele, robione pod SeaMonkey?

SeaMonkey nie zawiera w sobie Firefoxa tylko jego silnik -_-; Czyli SeaMonkey ma zaimplementowany silnik Gecko. Firefox i SeaMonkey to dwa oddzielne projekty prowadzone przez tę samą firmę.

To nie uruchomię np. Xmarksa na SeaMonkey’u?

Jeżeli nie ma go w bibliotece dodatków do SeaMonkey to nie.

Dobra - ale tak naprawdę w SeaMonkey’u jest nieco zmodyfikowany tylko Firefox. Czy nie istnieje więc możliwość, jakoś tego obejść i zainstalować w SeaMonkey’u dodatki od Firefoxa?