Secure 32 prosze o pomoc

Witam to mój pierwszy post na tym forum i prosze o pomoc bo wiem że nie dam sobie z tym rady.

sportingg proszę poprawić posta zgodnie z tematami o prawidłowym wklejaniu logów w tym dziale i poprawić błędy - na forum używamy polskiej pisowni.

Zafixuj, pliki na czerwono usuń ręcznie z dyku w awaryjnym.

Użyj ATF-Cleaner – wyczyści tempy.

Po zabiegach nowe logi z HiJacka oraz Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle). :slight_smile:

Joan na wstepie chciałem ci podziękowac że zaiołeś sie mym problemem . A teraz dokładnie wygląda to tak ,wywaliłem ten autosye.exe , ale tego secure32 nie moge znaleść. Gdzie go szukac . A tu logi

Czy cos robie nie tak zaraz zobacze jeszcze raz czy znajde tego secure32.html

Z tego co widze to tylko jest w przeglądarce jako strona startowa wpisane w opcjach internetowych jako strona startowa c:\secure32.html

Pozdrawiam sportingg

zajęłaś :wink:

W HJT odpalonym z trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” , to co na czerwono usuwasz ręcznie z dysku bo ATF sobie nie poradził:

Daj nowe logi :slight_smile:

Dodam tylko tyle ze po wyjściu z trybu awaryjnego i włączenieu kompa ponownie pokazała mi sie taka wiadomość. Savedump.exe Nie znaleziono punktu wejśćia

Czysto. Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

OK. Zrobilem jak mówiłes narazie chyba jest dobrze od czasu do czasu wybija mi przeglądarke czy to narmalne tu podam jeszcze raz logi.

Bardzo i to bardzo ci dziekuje i pozdrawiam Sportingg

Logi są ok.

Proszę skonkretyzować swój problem np.:

  • z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz?

  • czy pod inną przeglądarką także występują takie problemy?

  • czy od dawna tak się dzieje?

  • przeglądarka Ci się zamyka czy zawiesza?

  • czy jest tak, że problem występuje tylko podczas odwiedzania stron, na których są umieszczone tylko dane komponenty np. animacje Flash czy aplety Java?

Witam .

Wyglada to tak

  1. Korzystam z maxthona i ie6 i problem raczej występuje pod obiema

  2. Od jak dawna się tak dzieje to nie wiem moze od czasu jak załapałem wirusa.

  3. Przeglądarka mi się zamyka (zazwyczaj jak coś pobieram ale nie tylko pobieram dapem 7)

Dodam że zrobiłem to co powiedział mi kolega Joan tzn.Wyczyściłem lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

I problem dalej jest

W logach nic nie ma. Przeczyść rejestr, zrób skan AVG AntySpyware 7.5 po update, wklej raport.

Zainstaluj Operę albo Firefoxa i zobacz czy problem nadal będzie występował :slight_smile:

Witam zrobiłem skan i znalazło mi 4 trojany czy wirusy a wygląda to tak .

Nie wiem czy je wywaliłem bo nie wiedzialem jak ale chyba je wywaliłem ale dla pewności zrobiłem drugi skan .

Pozdrawiam Sportingg

Podczas wchodzenia do System volume information mam odmowe dostępu ale chyba jest ok . Po ponownym skanie mam taki raport .

Tego szkodnika też wykopałem z kompa ręcznie

Już jest ok.

Został wykryty tylko całkowicie niegroźny plik cookie, którego nie było konieczności usuwać ale jeśli usunąłeś, to OK.

OK Wielkie dzięki.

Dodam tylko tak od siebie ży czasami warto podać nr gg .

Miałem sam taki przypadek ze nie działało mi dokładnie nic z powodu tego wirusa albo sie wieszał komp albo mnie wywalała przeglądarka poczta się nie łączyła i nie mogłem się z nikim połączyć tylko dziłało gadu gadu .

Mam jeszcze jedno pytanie miałem taki problem czy to mogło być spowodowane wirusem tzn.

Miałem internet tzn pingi leciały a przeglądarki nie widziały internetu tak jak by było brak sygnału gg śmigało .

Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam Sportingg

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 12:29

OK Wielkie dzięki .

Pozdrawiam Sportingg