Security Tool

Powazny problem. Wlaczylem sobie po prostu komputer, gdzie nagle wyskakuje mi ‘antywirus’. nazywa sie Security Tool i nie da sie go zamknac. po wlaczeniu kompa po 10 sek. mam pusty pulpit, zadnego programu wlaczyc nie moge… co chwile mi wyskakuje, ze niby jakis wirus, a on prawdopodobnie sam nim jest. w necie nie ma za duzo na ten temat po polsku wiec pisze, bo moze ktos mial podobny problem lub wie co mam z tym zrobic. z gory wieeeeelkie dzieki :slight_smile:

Pokaż logi OTL, GMER oraz SREng.

W GMER nic nie zmieniamy -> wciskamy Szukaj (skan potrwa kilkadziesiąt minut) -> po skanie Kopiuj.Logi wklejasz na http://www.wklej.org a tutaj link do sklejki

Oskarro1959 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Miałam to samo od wczoraj

U mnie zadziałał sposób taki:

Wystarczy uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Znajdź folder przez wyszukiwanie, w którym znajduje sie to badziewie. U mnie bylo to C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\73502118. Wystarczy skasowac ten folder (73502118) i wykasowac tez z kosza, Jesli posiadasz jeszcze jakies ikonki (na pulpicie, w menu start) to wszystko tez skasowac i opróżnić kosz. Po tym zabiegu nie powinno byc problemów, ja właśnie to skasowalam i od razu pisze.

Posiadam BitDefendera załamałam sie bo niszczenie plików nie działało i nic sie nie dało włączyć nawet menedżera zadań no oczywiscie pulpit tez znikał. Nic nie dzialalo… mam nadzieje ze przeczytasz tego posta i ze to pomoze… Napisz czy zadziałało

To chyba jakiś nowy wirus (wyjątkowo wkurzający) bo rzeczywiście nie ma zbyt wiele informacji na jego temat.

Ja równiez to mam. Nie wiem o chodzi wyskoczylo mi nagle i nie chce sie wykasowac…

o co w tym chodzi??? Prosze pomózcie mi bo ja sie bardzo slabo znam na komputerach …