Security Tool

(Oskarito19955) #1

Powazny problem. Wlaczylem sobie po prostu komputer, gdzie nagle wyskakuje mi 'antywirus'. nazywa sie Security Tool i nie da sie go zamknac. po wlaczeniu kompa po 10 sek. mam pusty pulpit, zadnego programu wlaczyc nie moge... co chwile mi wyskakuje, ze niby jakis wirus, a on prawdopodobnie sam nim jest. w necie nie ma za duzo na ten temat po polsku wiec pisze, bo moze ktos mial podobny problem lub wie co mam z tym zrobic. z gory wieeeeelkie dzieki :slight_smile:

(ahonen97) #2

Poka偶 logi OTL, GMER oraz SREng.

W GMER nic nie zmieniamy -> wciskamy Szukaj (skan potrwa kilkadziesi膮t minut) -> po skanie Kopiuj.Logi wklejasz na http://www.wklej.org a tutaj link do sklejki

Oskarro1959 , prosz臋 zapoznaj si臋 z t膮 stron膮 oraz tym tematem, a nast臋pnie popraw tytu艂 tematu, u偶ywaj膮c przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum u偶ywamy polskich znak贸w (偶, 艂, 膰, 艣, 膮 itp.). Prosz臋 wyedytowa膰 swojego posta i poprawi膰 co trzeba.

W przypadku zignorowania pro艣by temat poleci do 艣mietnika.

(Kyciak) #4

Mia艂am to samo od wczoraj

U mnie zadzia艂a艂 spos贸b taki:

Wystarczy uruchomi膰 komputer w trybie awaryjnym. Znajd藕 folder przez wyszukiwanie, w kt贸rym znajduje sie to badziewie. U mnie bylo to C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\73502118. Wystarczy skasowac ten folder (73502118) i wykasowac tez z kosza, Jesli posiadasz jeszcze jakies ikonki (na pulpicie, w menu start) to wszystko tez skasowac i opr贸偶ni膰 kosz. Po tym zabiegu nie powinno byc problem贸w, ja w艂a艣nie to skasowalam i od razu pisze.

Posiadam BitDefendera za艂ama艂am sie bo niszczenie plik贸w nie dzia艂a艂o i nic sie nie da艂o w艂膮czy膰 nawet mened偶era zada艅 no oczywiscie pulpit tez znika艂. Nic nie dzialalo... mam nadzieje ze przeczytasz tego posta i ze to pomoze..... Napisz czy zadzia艂a艂o

To chyba jaki艣 nowy wirus (wyj膮tkowo wkurzaj膮cy) bo rzeczywi艣cie nie ma zbyt wiele informacji na jego temat.

(Bartek Ib) #5

Ja r贸wniez to mam. Nie wiem o chodzi wyskoczylo mi nagle i nie chce sie wykasowac...

o co w tym chodzi??? Prosze pom贸zcie mi bo ja sie bardzo slabo znam na komputerach ..