Segregowanie kart w Chrome - Android

Da się wyłączyć te głupie segregowanie kart?

W Breve Mobilnym też to zrobili. Ogólnie chyba taka zmiana w Chromium nastąpiła. Nie wyłączysz tego. Trzeba się przyzwyczaić. Ma to sens moim zdaniem, jak ktoś dużo kart otwiera, ale przy dzisiejszych smartfonach z dużymi wyświetlaczami zmiana ogólnie jest na gorzej, bo trzeba sięgać po te miniaturki, a wcześniej można było 1 ręką wybrać kartę.
[+] lepsza organizacja kart
[-] gorsza obsługa kart 1 ręką

@Domker Korzystam z Brave zarówno na laptopie jak i smartfonie. Do mnie na szczęście jeszcze ta aktualizacja nie dotarła. Też jest to tak bardzo niefunkcjonalne (oczywiście dla mnie) jak w mobilnym Chrome, którego czasem włączę?
@Niejakimaks miałem polecić zmianę na Brave, ale właśnie się dowiedziałem, że tam też to dociera. W Edge jeszcze tego nie zauważyłem. No i może jeszcze mobilny Firefox, ale nie wiem, jak on się obecnie sprawuje. Kiedyś wyraźnie odstawał od innych przeglądarek.

Na pasku adresu wpisz chrome:flags, odnajdź flagę (opcję) o nazwie Tab Groups, przestaw na Disabled (wyłączona). Zrestartuj Chrome ubijając go w ostatnio uruchomionych aplikacjach (czasem trzeba kilka razy ubić żeby załapało). Metoda znaleziona i sprawdzona osobiście, także na pewno działa :).