SEk550i - komentarze

Witam:)

Właśnie zakoczyła mi się umowa z Mix Plusem odnośnie telefonu SEk310i więc przystępuje do zmiany telefonu na ten cel mam przeznaczone do 150 złotych, przeglądajac aktualną oferte MIXPLUSA najbardziej mi się spodobał wspomniany w temacie SEk550i licze na jakieś komentarze odnośnie tego telefonu, czy to dobry zakup z aktualnej oferty Mixa, szukałęm telefonu z dobry aparatem, mp3, bluetooth i kartą pamieci - k550i wszystkie wymogi posiada i jest wmiare dobrej cenie, bo mam zamiar go wziasc na 30 zasilen po 30 złotych przy cenie 119 złotych.

http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/store … geNumber=1 - aktualna oferta MP :slight_smile:

Pytanie dodatkowe:

  • Jesli już brałem poprzednio na ojca telefon z Mix Plusa to teraz bede mógł tylko na dowod torsamnosci wziasc telefon z mixplusa? jak to jest, niech mi ktoś powie, dzieki z gory za informacje wszystkim

Pozdriawiam.

Telefon dobry, lecz 119zł na 30 zasilen po 30 złotych się nie opłaca.

Nowy telefon kosztuje jakieś 320-350zł.

Ogólnie jest ok, ale te klawisze są trochę nie wygodne.

Wybór należy do Ciebie :slight_smile:

Tak jak napisał Paweł3779 , klawisze są dość niewygodne szczególnie jeżeli dużo grasz albo piszesz dużo smsów . Aparat jest dość dobry . Szkoda , że nie ma 3,2 mpx ale i tak robi całkiem ładne zdjęcia , lampa błyskowa do oświetlania tylko najbliższego planu - nie jest ksenonowa tylko zwykła dioda led , dobry tryb makro. W miarę ładnie gra muzyczka , radio z RDSem , szkoda , że nie obsługuje 3G . Moim zdaniem trochę tandetna obudowa - lekko trzeszczy i wykanana jest ze średniej jakości materiałów . Telefon wogóle nie zamula .

http://www.centrumse.pl/index.php?optio … iew&id=524

http://www.komorkomaniak.pl/1729/sony-e … -ale-jary/

telefon jest dobry i funkcjonalny jak na taką cenę :wink:

Niestety, ale moim zdaniem cena jest trochę za wysoka i się nie opłaca :slight_smile:

Jak wyżej wspomniałem bardziej opłacalne jest kupno tego telefonu na allegro lub w innym sklepie.

telefonik bardzo dobry. Służy mi już prawie dwa lata bez żadnych niespodzianek. Aparat dobry a lampę błyskową można używać jako latarki :wink: Przeglądarka Opera chodzi na tym sprzęcie jak szalona więc nie będziesz miał problemów z mobilnym buszowaniem po sieci. To o czym koledzy piszą wcześniej czyli o “niewygodnych klawiszach” moim zdaniem jest nieporozumieniem. Faktycznie przez pierwszy miesiąc dziwnie mi było się do nich przyłożyć bo wcześniej całe życie miałem nokie z normalnymi klawiszami ale jak się okazało po miesiącu zupełnie mi to nie przeszkadza.

Taki se… SE :slight_smile:

Tyle że nie posiadam takiej kasy aktualnie, chyba że nagle znajde stałą prace, w co wątpie, pożyczać niechce wole płacic te pare groszy czyli marne 30zł co miesiac prawie wlasciwie tego nie odczuwając, dużo osób własnie ostatnio wybiera z oferty MP ten model na 30 zasilen po 30 złotych i sa bardzo zadowoleni. Decyzje raczej już podjolęm, teraz kwestia mojego pytania dodatkowego - odpowie mi ktoś jak z tym jest ? :smiley:

Jak dla mnie to badziew jak każdy SE.

SE i mobilny Internet - bez WiFi. Nie rozśmieszaj mnie. no ale jeśli ktoś ma dużo kasy… Opera to pewnie Mini, a jej daleko do przeglądarki desktopowej - jedynie Opera Mobile na Symbiana lub WM pozwala przeglądać mobilnie Internet.

Ja bym poszukał czegoś innego.