Sekretnik..Opis działania

Siemka wam mam program SEKRETNIK aby zabezpieczyc foldery od mojej siostry ale tro ceh nie kumam tego.Ja chc em aby przy nacisnieciu folder y wyskoczylo ze h ce haslo a tam takiego czegos nie ma tylko jak chce zabezpieczyc folder to m suz e go ukrywac.Moze am ktos jakis P olski lub spolszczony program.? Bo takie cos to moge zrobic jak op lik ukryty i nie trzeba zadnych programów z góry wielkie dzięki pozdrawiam… !!

przecież ten program jest po polsku :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=85&id=597 :? :twisted:

tak wiem ze jest po Polsku ale na stronie pisze:

SekretNIK Pierwotna wersja polskojęzycznego narzędzia Top Secret firmy G DATA do zabezpieczania danych przechowywanych na komputerach

. Program miał swoją premierę na targach Infosystem 2002 i obecnie nie jest już rozpowszechniany przez producenta. Czyli powinienm wpisyac haslo a tam nie ma jak wpisywac hasla tylko jest ukryc folder… a mnuie takie cos nie bawi bvo rówie dobzre móglbym zrobuc folder plików ukrytych i mam po sprawie ale jeszcze arz podkreslam mnie to nie bawi wiec prosze o objasnienie tego programy jak sie zakłada hasla na foldery…

yacek , odpuść sobie takie komentarze. Post => kosz.

rudik77 , każdy program zaopatrzony jest w coś takiego, jak Help.

Próbowałeś coś tam znaleźć ??