Sekundowe lagi w Windows 7 64-bit

Witam serdecznie!

Otóż wczoraj rano wszystko było ok - zero przycinek, zero podwójnych literek przy pisaniu, zero lagów. Lecz jak później wieczorem włączyłem kompa to zaczęły się problemy - jak jestem na jakiejś długiej stronie np. wykop.pl to jak przewijam strzałką w dół od samej góry d samego dołu to mam 1-sekundowe przycinki co jakieś 2-3sekundy przewijania. Tak samo jeżeli szybko piszę, to gubi mi literki, albo pisze dwie zamiast jednej. Jak wejdę do Microsoft Office i wcisnę jakąkolwiek literkę i trzymam ją cały czas wciśniętą, to co jakieś 2-3sekundy jest lag sekundowy.

Sprawdziłem czy coś takiego dzieje się na Ubuntu z Live CD i owy problem nie występuje. Przeskanowałem również dysk HDTunem i wszystko jest w porządku.

Może ktoś wie, czy Windows 7 zapisuje wszystkie wydarzenia (co instalowałem, zmieniałem itd.) gdzieś, to bym mógł zobaczyć czy czegoś przypadkiem nie usunąłem/zmieniłem?

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jest to naprawdę uciążliwe.

Pozdrawiam

gruchacz

Sterowniki do grafiki są ? Sprawdź jeszcze co zabiera 100 % czasu procesora i wykonaj skan programem antywirusowym.

Jeśli to blaszak, sprawdź podłączenie kabli od zasilacza, czy się coś nie obluzowało. Może to śmieszna podpowiedź, ale miałem to samo ( np. przy przewijaniu listy odtwarzania przycinało mi muzykę). Pozdrawiam.

Nie odzywałem się, ponieważ problem sam zniknął i wszystko wróciło do normalności (nie mam pojęcia dlaczego), ale teraz znowu się pojawił (dokładniej wczoraj) i nie wiem co robić. To jest laptop, więc zasilanie to to nie jest. System skanowałem ESETem i czysty, a co do procesów, to proces

zżera cały czas 96+ % , ale rozumiem, że to oznacza, że procesor po prostu nie ma co robić.

Bardzo prosiłbym o pomoc, ponieważ jest to uciążliwe.

PS. Laptop to Toshiba C660, kupiony miesiąc temu.

Daj logi do działu bezpieczeństwo. Może coś głębiej siedzi.