Semp 2.8+ i K8NS OC - Dobry wynik?

Kieruję do Was zapytanie jako do znawców tematu czy podany wynik można uznać za dobry ??

W dolnym prawym rogu jest temperatura, w stresie około +10st - dodam że chłodzenie boxowe.

Proszę o ewentualne porady jeśli chodzi o dalsze OC.

ocwynikiis6.th.jpg

Za wszelkie ewentualne porady wielkie dzięki.

Pozdrawiam :slight_smile:

Zmniejsz HT

Dzielnik na pamieci i timingi bo przytych 2.5-4-4-11@254 za wudajnie niejest,sprobuj 2.5-3-3-8 powinny pojsc jakies @230 i koniecznie 1T nie 2T

na boxie vcore do 1.5V

wynik nic nadzwyczajnego,2.4ghz bardzo realne do osiagniecia.

średniawe ;-), wracając do tematu masz dysk sata czy ata ? czemu tak niska częstotliwość ht ?? jaki masz zasilacz ??

ustaw dzielnik ht na 3

jakie masz dostępne dzielniki pamięci ??

i jaki masz zasilacz, model ??

Dysk sata, zasilacz chieftec 400W, ht niskie bo czytałem że to i tak wiele nie daje. To HT w końcu zmniejszyć czy zwiększyć??

częstotliwość ht daje najwięcej to ona jest podstawą dobrego wyniku przy podkręcaniu :wink: warunek jest taki że musisz zmiejszyć dzielnik ht :slight_smile: oraz dzielnik pamięci :slight_smile:

ja jestem tego dobrym przykładem sempron 3100+ (1800Mhz) @ 4300+ (2600Mhz)

jeszcze podaj jaki masz model płyty, bo gogabyte nforce-3 s.754 to można się dowiedzieć z twoich zdięciowych wstawek :wink:

No podałem w temacie K8NS :slight_smile: rev. 2.0

ps. możesz pokazać zrzuty z cpu-z ??

a więc zapraszam do lektury, wszystko jasno i klarownie, postępuj rozważnie, wedle zaleceń autora artykułu, a osiągniesz znacznie więcej :slight_smile:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=327

Ok zlookam i pokażę rezultaty a jak nas z orbity wybije to wiadomo dlaczego :smiley: