SEMPRON 3400+,1024 DDR2, 6600GT - pociągnie to nowsze gry?

Witam, pytanie jak w temacie, nie wiem czego mogę się spodziewać po tym sprzęcie, acha i jeszcze jedno nie podałem w temacie, zasilacz mam AMACROX WARRIOR 450W…

nie mam pojęcia jakie gry mi polecą na tym sprzęcie, podejrzewam że posiadacie dużo lepsze urządzenia, ale jak dla mnie to potężny krok naprzód bo przesiadłem się z Celerona 466.

Z góry dzięki za opinie…

pozdrawiam

Napewno będzie Ci chodził Call of Duty 2 na moje to powinien Oblivion Ci ruszyć ale jak będzie chodzić to nie wiem

duzo nowszych gier ruszy

Oblivion pójdzie ale co do Gothica 3 to bym nie wróżył dobrej jakości grania :]

Test Drive: Unlimited na pewno będzie chodził Need For Speed Carbon też ruszy i wiele innych tytułów :slight_smile:

troszkę mnie pocieszyliście bo kumpel ma komputer za 6000 i powiedział że na moim sprzęcie to mogę sobie jedynie w Fallout Tactics zagrać :frowning:

Biedzie chodzić CoD2, gta san andreas, oblivion, most wanted, battelfield 2142. Bo mi chodzi się nie zacina na 9550. 512, sempron.3000+

Kolega pewnie dostał od rodziców kasę i szpanuje :]

na kompie pójdzie sporo nowych gierek, może być problem z Crisys i Halo 2 :stuck_out_tongue: zmień kartę na coś nowszego - geforce 7300gt zalman i podkręć :slight_smile:

nie opłaca się taka zamiana. jak już to 7600GS Palit Sonic i kręcić albo jeszcze lepsza-droższa.

Sprzęcik ten pociągnie nowsze Gry :slight_smile:

Na Twoim miejscu podkręciłbym proca i ewentualnie za jakis czas dokupił jeszcze jedna kostke ramu :slight_smile:

Dokładnie lepiej kupić 7600GS, bo 7300 to szrot, lepszy od niego jest 6800GT, którą posiada założyciel topiku :slight_smile:

Lepszy od niego jest GF 6800GT z tym się zgadzam ale nie lepszy jest GF6600GT od GF7300GT a autor tematu posiada GF6600GT.

Sam mam Semprona 2800+, 1 GB RAMu i GF6600GT i do tej pory gram we wszystko na co mam ochotę. Oczywiście, w części gierek trzeba trochę poprzycinać jakość itp., pobawić sie z plikami ini (Gothic 3), ale nei było gry której nie odpaliłem.

Aktualnie katuję Stalkera.

GS, LE zgoda

ale nie GT Galaxy Zalman. karta jest dobra, a po Vmodach i O/C śmiga jak się patrzy.

jak zmieniać to na 7600 i wyżej.

Nie,tzn pójdzie ale będzie się ciąć :stuck_out_tongue: no i 1/2 lata i sprzęt do wymiany :stuck_out_tongue: :!: