Sennheiser HD 201/202 czy Philips SBCHP400?

Witam!

Obecnie przyszedł czas na zakup słuchawek (Mobilnych czy dla domu) o dobrej jakości dźwięku i dużej wygodzie do 100 zł…

Głównie do muzyki (na następnym miejscu jest granie)…

Oczywiście powyższe wymagają przejściówki duży Jack -> Mini Jack (oprócz HD 202), które z powyższych byłyby najlepsze do powyższych zastosowania i kryteriów?

Oczywiście jestem otwarty na propozycje innych słuchawek (Fajnie byłoby gdyby były z mikrofonem ale jakość ponad wszystko aczkolwiek mikrofon nie jest konieczny).

Posiadam Sennheiser 201 od 2/3 lat i według mnie sprawują się świetnie. Używam ich głównie poza domem (autobus, tramwaj itp.) przez cały rok, nieważne czy pada śnieg lub deszcz i do tej pory działają idealnie. Mają długi kabel, duże muszle (ważne dla mnie, ponieważ nie lubię gdy coś uciska mi uszy), są wygodne i dobrze wykonane. Dźwięk jest naprawdę dobry jeśli chodzi o ten pułap cenowy. Trudno mi się wypowiedzieć na temat grania w nich ze względu na to, że to tego mam inny model :smiley:

Jeśli poszukasz możesz już je dostać za ~70PLN.

Ja mam HD201 od czterech miesięcy, używam ich do muzyki (sansa clip+) i do gier i we wszystkim sprawują się świetnie, są wygodne i dają czysty dźwięk i miłe dla ucha basy. Dlatego polecam HD201

Widzę że Senki HD 201 są szeroko używane i polecane, a co myślicie o bardzo polecanych AKG K44?

Zaś ja mam Sennheiser’y HD 203 za 120 PLN i powiem Ci że te HD 201 nie mają nawet porównania…HD 203 są o wiele głośniejsze i maja lepszy bass , no po prostu niebo a ziemia .

Ok więc zostały tylko Sennheiser’y HD 201/203, a co myślicie o AKG K44?