Sens menadżera plików typu TC

Może mi ktoś powiedzieć sens posiadania jakiegoś menadżera plików? W końcu wszystkie rzeczy jestem w stanie zrobić w Windows Explorerze. Jedynie używam Filezilli żeby wgrywać pliki na swój serwer.

Jest tak! Tyle, ze w Commanderach robi sie to nieco szybciej. Poza tym, szybciej się w nich poszukuje jakiegoś pliku, szczególnie ukrytego. No i wreszcie wykorzystuje się najprzeróżniejsze dodatki, jakimi Commandery dysponują. Generalnie jednak masz rację, chociaż rolę gra tu przyzwyczajenie. Ja bez niego nie mogę się obyć :slight_smile:

Chodzi o pracę seryjną,np. mamy do przekopiowania 1000 plików ze zdjęciami z jednego folderu,tu musimy zaznaczać wszystkie pliki,w menadżerze dajemy tylko zaznacz typy plików i ci wszystkie zaznaczy,wciskamy F5 i już kopiuje,chodzi o to,że przy paru plikach jeszcze ogarniasz,ale jeśli masz do uporządkowania jakieś większe ilości plików menadżer jest niezastąpiony

W Windows Explorerze mamy szukajkę w górnym prawym rogu, wpisujemy np. *.jpg, ctrl A, Ctrl C, Ctrl V i też jest

Ja również cenie sobie pracę z klasycznym eksploratorem, wystarczają ulubione łącza i klawisz CTRL+* ,indeksowanie odpowiednich lokalizacji+szukajka w Menu Start, oraz łącza w “uruchom” do katalogów ukrytych, i jakoś mi to szybciej idzie ,ale jak poprzednicy pisali ,jest to kwestia przyzwyczajenia.