Serdeczne Gratulacje

ja też się przlączam do gratulacji :lol: :lol:

Gratuluję, to Forum jest najlepsze z tych, które znam. Co prawda znam tylko to, ale na szczęście tu zawsze znajduję rozwiązania na moje problemy. Nie potrzebne inne fora :slight_smile:

Happy birthday to youuuuuu :!: :-({|= :D/ :piwo: :zdrowie:

Gratuluje wszystkim założycielom forum i życze, aby przetwało ono jeszcze conajmniej 100 lat i o jeden dzień dłużej :smiley:

noooooooooo gratulacje - wypasiony vortal, wypasione forum :slight_smile: życze wszystkiego najlepszego …

no to gratki, dalszego rozwoju i wogle takie tam :wink: ehehe :piwo:

p olskawybrała ten dzień znazcy wejście do uni bo powstał taki dobry vortal dobreprogramy w akurat tym dniu :x

Gratulacje dla Dyrekcji i Modków za kawał dobrej roboty na tym Forum,oraz wszystkim userom którzy aktywnie przyczyniają się do jego rozwoju.

Tak trzymać.

Administracja chyba zapomniała, więc ja postanowiłem, że zasponsoruję.

Taki gest mam :smiley:

Częstujcie się. Niestety nie dla wszystkich wystarczy :lol:

tort7hf.gif

Ja również dołączam się do życzeń.

Vortal jest super, a forum ma coś w sobie bo i Ja wciągam się coraz bardziej.

Strumienianinie świeczek powinno być więcej, chyba jej nie zjadłeś :stuck_out_tongue:

Ponieważ forum jest rodzaju nijakiego,

nie można jednoznacznie stwierdzić czy jest to kobieta czy mężczyzna.

Dlatego też (kobiecie wieku się nie wypomina) na wszelki wypadek

dałem tylko jedną świeczkę :slight_smile:

A przynajmniej smaczna była ??

a ten malutki napis :stuck_out_tongue: hehe udalo mi sie go odczytac :lol: nieladnie nieladnie dla wszystkich powinienes zapewnic jak juz dajesz cos :smiley:

Chyba nie dam rady :frowning:

nie miałem okazji przyłączenie się wcześniej do gratulacji więc teraz je składam. wszytkiego dobrego. naj… naj… 100 lat :!: :wink:

"oby dalej do przodu… " :wink:

Naprawde szczerze GRATULUJE!!!

Jak na realia netu to jesteście już dziadkami. :wink:

Moje gratulacje! :brawo:

Proponuję szampana bezalkoholowego!

szampan.jpg

Ja też gratuliuje Liskowi i całemu gronu konstruktorów tego vortalu i forum. Naprawdę wykonaliście kawał dobrej roboty!! Gdyby nie to forum… Mam nadzieję że będzie istniało jeszcze dłużej niż 100lat! !!

Bażant a za spóźnienie stawiasz kolejnego szampana :lol: