Serdeczne Gratulacje

Z okazji drugiej rocznicy powstania Forum Dobreprogramy składam serdeczne gratulacje naszym Adminom za stworzenie dla nas tak wspaniałego miejsca.

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

O kurczę, nawet nie wiedziałem że to właśnie dzisiaj :slight_smile:

ja również się dołącze

jak do tej pory jest to najlepsze forum, w jakim miałem przyjemność uczestniczyć :lol:

:bukiet: :zdrowie:

sto lat, sto lat… :slight_smile:

i tylko zacytuje kolege:

…bo w 100%-tach się z nim zgadzam. :lol:

ja też

ale co do tego :

musiałbym sie zastanowic :]

może nie jest najlepsze bo nie ma najlepszego, ale jest dobre i zawsze można liczyć na wasza pomoc :]

Przyłączam sie do gratulacji. Forum i w ogóle caly portal/vortal jest wypasiony zresztą na pierwszym miejscu u mnie w linkach :smiley:

Dołączam się do wszystkich. I w 100% zgadzam się z tym

:slight_smile:

No prosze… ja jestem userem tego forum od niedawna ale urodziny bede obchodzić hucznie :lol: Zdrwoei solenizanta!!

Gorące gratulacje icon_brawa.gif

Jest czym się pochwalić :wink:

to forum uzaleznia i tyle na ten temat, forum jest dobre, na nie zagladam najczesciej :slight_smile: i tu jest zawsze najlepsza pomoc :smiley: sto lat sto lat… :roll:

:D/ Oby tak dalej w takiej formie :zdrowie:

I ja również przyłączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego! !!

no jak tak to i ja gratuluje stworzenia takiego dobrego portalu z dosyć dobrym forum gratuluje i życzę dalszego powodzenia w rozwijaniu

Przecież Lisek sprawił już prezent urodzinowy wszystkim userom :arrow: nowe pamiątki na serwie. Innym darował ostrzeżenia i bany :arrow: słynna “amnestia” 8) . Nic tylko świętować. :-({|=

A teraz się tylko kryguje :wink:

Dołączam sie do gratulacji :piwo:

Ja jestem “świeżym” userem, ale gratuluje. Pierwszą rzeczą po odpaleniu kompa jest zobaczenie co się dzieje na forum.

Ja także o tym niewiedziałem :stuck_out_tongue:

Ale ciesze się bardzo i dołączam się z gratulacjami do innych userów :slight_smile:

Super forum naprawde :slight_smile: :piwo:

no to już jest nas dwóch :smiley:

Przyłączam się do gratulacji i życze coby tak dalej :piwo:

Skąd ja to znam?

Po prostu lubię tu przebywać.

Lazikar, sam o tym myślałem parę dni temu, a dziś zapomniałem. :slight_smile:

Oczywiście gratulacje. :brawo: :smiley:

Pomyśleć, co będzie, jak będzie dziesięciolecie… :lol:

Wszystkim TWÓRCOM tego cacuszka gratulacje -serdeczne :slight_smile: :slight_smile:

gdyby serwer padl na tydzien :x to bym sie chyba zaplakal, niemialob by sensu odpalanie kompa no chyba zeby pogadac na gg :lol: