Seria gier o budowaniu mostów - wasze opinie

(M Kupczynas) #1

Siemka,co myślicie o serii gier logicznych,w których buduje się mosty,chodzi Mi o gry: Bridge Builder,Pontifex,Pontifex 2,Bridge Construction Set,oraz Bridge IT :?:

(Zakon34) #2

Witaj!

Dziś właśnie myslałem o tej grze, gdzie buduje się mosty, nie wiedzialałem jak sie nazywa....teraz juz wiem.

Zastanawiam się czy jest ona darmowa, gdyż kiedy wchodze na jakąs witryne i chce pobrac gre to zawsze mój AntyVir pokazuje, że w pliku jest jakis trojan, sądze że to jakaś marna próba zawirusowania kompa...także takie moje pytanie, czy jest to darmowa gra i ewentualnie skąd moge ją pobrać

(zciwo) #3

Mam i Pontifex i Pontifex 2. Są bardzo wciągające te gierki, ale mają jedną wadę: jak staniemy na jednej planszy to można się szzybko zniechęcić.

(M Kupczynas) #4

Bridge Builder z tego co wiem jest darmowy możesz go pobrać stąd :wink: .

Ja teraz gram w w Bridge Construction Set.Mam też Bridge IT,ale niestety nie mam karty NVidia,bo tylko na tych kartach graf. działa ta gra :confused: .Gry są fajne,ale:

(system) #5

PONTIFEXy są boskie i tyle :stuck_out_tongue:

(Canaletto) #6

Przyjemny symulator budowniczego mostów. Przyjemny, dopóki nie dojdzie się do naprawdę trudnych poziomów :wink:

(Zakon34) #7

Co to za gry: Bridge Construction Set. i Bridge IT?? Tez coś związane z budową?

(M Kupczynas) #8

Dokładnie.W tych grach również budujesz mosty,ale masz większe możliwości np.mosty zwodzone.

(Zakon34) #9

Super, ściągłem sobie Pontifexa II ale trzeba podać register code... nie wiem za bardzo skąd go moge wziąść... macie może jakieś?

(M Kupczynas) #10

Pontifex 2 jest płatny 8) Za niewielkie pieniądze możesz kupić archiwalną gazetę z tą gierką,nie pamiętam w jakiej gazecie była,ale napewno była.Chyba w jakimś Komputer Świecie.

(Zakon34) #11

ok załóżmy,że juz mam P2...może ktoś mi pomóc odnośnie zrobienia mostu z wykorzystaniem hydraulics? kurcze w misji musi musza mi przejechać auta a następnie statek, wynika z tego, ze most muszę przesunąć/podnieść... nie umię tego wykorzystac, nie wiem jak to działa...

halp plx hiehei