Seria gier o budowaniu mostów - wasze opinie

Siemka,co myślicie o serii gier logicznych,w których buduje się mosty,chodzi Mi o gry: Bridge Builder,Pontifex,Pontifex 2,Bridge Construction Set,oraz Bridge IT :?:

Witaj!

Dziś właśnie myslałem o tej grze, gdzie buduje się mosty, nie wiedzialałem jak sie nazywa…teraz juz wiem.

Zastanawiam się czy jest ona darmowa, gdyż kiedy wchodze na jakąs witryne i chce pobrac gre to zawsze mój AntyVir pokazuje, że w pliku jest jakis trojan, sądze że to jakaś marna próba zawirusowania kompa…także takie moje pytanie, czy jest to darmowa gra i ewentualnie skąd moge ją pobrać

Mam i Pontifex i Pontifex 2. Są bardzo wciągające te gierki, ale mają jedną wadę: jak staniemy na jednej planszy to można się szzybko zniechęcić.

Bridge Builder z tego co wiem jest darmowy możesz go pobrać stąd :wink: .

Ja teraz gram w w Bridge Construction Set.Mam też Bridge IT,ale niestety nie mam karty NVidia,bo tylko na tych kartach graf. działa ta gra :confused: .Gry są fajne,ale:

PONTIFEXy są boskie i tyle :stuck_out_tongue:

Przyjemny symulator budowniczego mostów. Przyjemny, dopóki nie dojdzie się do naprawdę trudnych poziomów :wink:

Co to za gry: Bridge Construction Set. i Bridge IT?? Tez coś związane z budową?

Dokładnie.W tych grach również budujesz mosty,ale masz większe możliwości np.mosty zwodzone.

Super, ściągłem sobie Pontifexa II ale trzeba podać register code… nie wiem za bardzo skąd go moge wziąść… macie może jakieś?

Pontifex 2 jest płatny 8) Za niewielkie pieniądze możesz kupić archiwalną gazetę z tą gierką,nie pamiętam w jakiej gazecie była,ale napewno była.Chyba w jakimś Komputer Świecie.

ok załóżmy,że juz mam P2…może ktoś mi pomóc odnośnie zrobienia mostu z wykorzystaniem hydraulics? kurcze w misji musi musza mi przejechać auta a następnie statek, wynika z tego, ze most muszę przesunąć/podnieść… nie umię tego wykorzystac, nie wiem jak to działa…

halp plx hiehei