Serial - 24 - 9 sezonów

Kto oglądał lub ogląda serial 24 na Fox Play lub gdziekolwiek indziej? Co o tym serialu sadzicie? Czy oglądaliście bardziej trzymający w napięciu serial i po każdym odcinku chcecie wiedzieć co dalej?

Zwiastun, trailer, wideo - 24 godziny (2001) - Filmweb

Widziałem wiele lat temu, wiem o czym piszesz :grinning:

Jeśli o mnie chodzi:

I pierwszy sezon:

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dorzucę.

Tu wiadomo co będzie dalej, ale warto:

20 lat temu byłem fanem Jacka Bauera. Obecnie bardziej mnie ciekawi, dlaczego pytanie o wąż ogrodowy będzie tutaj faux pas? :wink:

Tylko magia Jacka Bauera i serialu 24 jest taka, że po 20 latach odpalasz i wciaga tak samo, mimo, że sobie przypominasz co będzie dalej mniej więcej to nadal ma tę moc, że co będzie w kolejnym odcinku i cały dzień oglądasz i pł nocy. Nie wiem czy istnieje serial właśnie z tą „mocą” jak ten, a też różne ogladałem przez 20 lat i teraz i śmiem stwierdzić, że nie ma takiego serialu. Nawet slynny CSI serial to nie to samo.

Jeszcze fajny jest jak się ogląda bez reklam Niemiecki Kobra 11, też wciąga, ale to nie to samo bo tu zawsze każdy odcinek kończy się dobrze, a w 24 nawet ostatni z serii powoduje, że ciekawi się co będzie dalej.

Mnie się podoba w 24 patent z akcją w czasie rzeczywistym. Może faktycznie kiedyś obejrzę jeszcze raz - pewnie jest na którejś usłudze streamingowej.
Ja uważam Breaking Bad/Better Call Saul za lepsze od 24.

W dekoderach Canal+ jest FOX Play i tam jest 9 sezonów z polskim lektorem, 24 :slight_smile:

1 polubienie