Seriale - piractwo?

Fakt zarabianie juz bedzie nielegalne.

Ale powiedzmy sobie szczerze … pewne polskie forum z 3 literkami w nazwie stoi juz baardzo długo i jakoś nie zanosi sie żeby je zamkneli … ; P

Forum to na tym nie zarabia.

Zarabia na piractwie za to chociażby RapidShare i inne podobne serwisy. Tyle że z założenia nielegalne one nie są.

no to ładnie juz sobie nie zarobie ;/

a ebooki tapety itp. Tego chyba nie powinni sie czepiać ?

Zależy czy będą legalne :slight_smile: Książek dotyczy dokładnie to samo, co filmów i muzyki.

to słabo ;]

ale ponoć są sposoby na to żeby uniemożliwić namierzenie xd

chciałby się ktoś nimi podzielić ? nic nie zamierzam tego wykorzystywać ale przyszłości zamierzam isc na studia związane z zabezpieczeniami sieci itp

a warto wiedzieć takie rzeczy i juz sie uczyć ;p

kogo ty chcesz oszukać :stuck_out_tongue:

To forum z założenia walczy z piractwem, więc musisz przenieść się gdzie indziej.

ok ale mówie serio z tymi studiami;d

mam nawet mały plan żeby własny zarabiający hosting plików założyć

ale narazie musze sie dokształcić gdyż miałem prawie 4 lata przerwy i z programowania prawie nic nie pamiętam ;/ pozatym licze tez na waszą pomoc

wsumie jakies małe kroczki możemy zacząć ;p

co według was powinien spełniać hosting plików na którym można zarobic ?

Przeanalizuj zasadę działania serwisów takich jak RapidShare.

Myśle ze konta premium to raczej lipa , najbardziej podoba mi sie system jaki jest na mediafire , czekasz tylko 2-3 sek az sie reklamy na pierwszej stronie wczytaja i od razu download po 1 kliknieciu ; P

aha

narazie jeszcze musze sobie poprzypominać php itd.

jak coś to bd pisał ;p

narazie temat do zamknięcia ;]

:slight_smile: legalnie udostępniać możesz jak wspomniano to do czego masz prawo czyli np. wszelkie wolne oprogramowanie,